Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Musa Eroğlu'ndan muhteşem konser

Giriş Tarihi: 26.2.2013 14:28

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Şubat ayı programı, Orhangazi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Musa Eroğlu Konseri ile kapandı.

Türk Halk Müziği'nin yaşayan en önemli isimlerinden Musa Eroğlu, birbirinden güzel eserleri Sakaryalı hayranları için seslendirdi. Konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Kültür Sanat Etkinlikleri Şubat ayı programı, muhteşem bir konser ile kapandı. Orhangazi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde Musa Eroğlu, 1,5 saat boyunca birbirinden güzel eserleri hayranları için seslendirdi. Konsere, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Fatih Turan, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ve Sakaryalılar katıldı.

Konsere yoğun ilgi gösteren sanatseverler, eserleri Musa Eroğlu ile birlikte söyledi. Konser esnasında çok mutlu olduğunu dile getiren Eroğlu, şarkı aralarında anılarını hayranları ile paylaştı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu konser sonunda Musa Eroğlu'na teşekkür ederek kendisine Sakarya motifli minyatür çalışması takdim etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Şubat ayı programı kapsamında birçok etkinliği vatandaşlarla buluşturan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi, Mart ayında da etkinlikler düzenlemeye devam edecek. Daire Başkanı İbrahim Aktürk, "Kültür sanat etkinliklerimizle Şubat ayını dolu dolu geçirdik. Gerçekleştirdiğimiz programlara ilgi gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Mart ayında birçok etkiliği hemşerilerimizle buluşturacağız. Kültür sanat dostlarını programlarımıza davet ediyoruz." ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Musa Eroğlu'ndan muhteşem konser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz