Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bir odanın içine dört mevsimi sığdırabilir misiniz?

Giriş Tarihi: 4.4.2013 10:59

Odada Dört Mevsim” isimli müzikli çocuk oyunu, 13 Nisan Cumartesi günü BKM’de yapılacak gala ile küçük tiyatro severlerle buluşacak.

BKM ve İMAJ 'ın ortak kuruluşu olan Kelebek Yapım A.Ş.'nin "Odada Dört Mevsim" isimli müzikli çocuk oyunu, 13 Nisan Cumartesi günü BKM'de yapılacak gala ile küçük tiyatro severlerle buluşacak.

Nisan ve Mayıs ayında Bkm'de sahnelenecek, Kelebek Yapım'ın ilk projesi olan "Odada Dört Mevsim", çocuklara keşfedilmeye hazır, büyülü bir dünyanın kapısını açacak.

Oyunun Konusu:
BİR ODANIN İÇİNE DÖRT MEVSİMİ SIĞDIRABİLİR MİSİNİZ?

Bir yetişkin için çok kolay görünmese de bir çocuk için bu hiç de zor değil. Neşe Türkeş'in yazdığı, Okan Yahşi'nin yönettiği oyunda, odasında nasıl vakit geçireceğini bilmeden sıkılan bir çocuğun yardımına koşan bilge sinek Bay Cızbız'la tanışacak; Vivaldi'nin eşsiz müziğinden küçücük odanın içinde yaratılan büyülü dünyaya tanık olacaksınız.

Çocuklar, günümüzde her şeyin bilgisayar ve teknolojiden ibaret olmadığını fark edecek, danslarla ve görsel efektlerle, hem hayal gücünün sınırsızlığını, hem de müziğin nasıl bir anlatım gücüne sahip olduğunu keşfedecek. Bay Cızbız'ın ellerini sürtmesiyle yaşanan büyülü yolculuk, çocuklara keşfedilmeye hazır sihirli bir dünyanın kapısını açacak.

"ODADA DÖRT MEVSİM"

Oyun Tarihleri:
13 Nisan Cumartesi 13:30
20 Nisan Cumartesi 12:30
27 Nisan Cumartesi 12:30

BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir odanın içine dört mevsimi sığdırabilir misiniz?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz