Rihanna için sınırlı sayıda ek bilet

Giriş Tarihi: 27.5.2013 16:01 Güncelleme Tarihi: 27.5.2013 16:03

Rihanna konserine günler kala, biletler tükendiğinden konsere gelemeyecek olanlar için sahne yerleşimindeki yapılan değişiklik ve düzenlemeler sonucunda sınırlı sayıda ek bilet satışta.

Pozitif Live tarafından düzenlenen, Diamonds Dünya Turnesi kapsamında İstanbul'a da uğrayacak olan pop müziğin yeni diva'larından Rihanna, 30 Mayıs Perşembe akşamı, Vodafone Istanbul Calling'in konuğu olarak BJK İnönü Stadyumu'nda hayranlarıyla buluşacak!

Vodafone ana sponsorluğunda, Garanti Bankası ve Coca-Cola'nın resmi sponsorluğunda gerçekleşen Vodafone İstanbul Calling kapsamındaki Rihanna konserine günler kala, biletler tükendiğinden konsere gelemeyecek olanlar için sahne yerleşimindeki yapılan değişiklik ve düzenlemeler sonucunda sınırlı sayıda ek bilet bugün satışa sunuluyor.

Biletler Biletix satış noktaları ve biletix.com üzerinden satışa sunuldu.

Bilet fiyatları ise şöyle:
Diamond Ring( Ayakta) - 545.00 TL
Kategori 1 – 315.00 TL (kısıtlı görüş alanına sahiptir)
Kategori 2 – 250.00 TL (kısıtlı görüş alanına sahiptir)
Kategori 3 - 200.00 TL
Kategori 4 - Saha İçi - 150.00 TL
Kategori 5 – 130.00 TL

Rihanna Öncesi GTA DJ-Set ile Sahnede!
Konser günü ise açılışı Diamonds Dünya Turnesi sırasında Rihanna'ya eşlik eden, GTA yapacak. Böylelikle unutulmaz bir müzik şöleni tüm güne yayılıyor olacak. Matt Toth ve Julio Mejia ikilisinden oluşan GTA, hip-hop'un yüksek enerjisiyle beslediği müziği ve kayıtsız kalınması imkânsız karizmasını DJ set eşliğinde 30 Mayıs akşamı BJK İnönü Stadı'na gelenleri karşılayacak. Sınır tanımayan müziğinde hip-hop, funk ve elektronik gibi farklı türleri de harmanlayan ikili, ortamı Rihanna için ısıtacak.
ARKADAŞINA GÖNDER
Rihanna için sınırlı sayıda ek bilet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz