Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Birsen Tezer 2. kez Enka Kültür Sanat Buluşmaları’nda

Giriş Tarihi: 23.12.2013 14:19 Güncelleme Tarihi: 23.12.2013 14:19

ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, bir kez daha dillere pelesenk olan birçok şarkının altında imzası bulunan Birsen Tezer’i ağırlayacak.

Çeyrek asırdır müzikten, tiyatroya sanatın tüm renklerine ışık tutan ENKA Kültür Sanat, bir kez daha Birsen Tezer'in büyülü sesini ENKA seyircisiyle buluşturacak.

Gelenekselden çağdaşa tüm sanat anlayışlarına ev sahipliği yapan ENKA Kültür Sanat Buluşmaları Temmuz ayında ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu'nda konuk ettiği Birsen Tezer'i 24 Aralık Salı akşamı ENKA İbrahim Betil Oditoryumu'nda ağırlayacak. Unutulmaz şarkılarını ikinci kez ENKA seyircisine seslendirecek olan Birsen Tezer, ENKA Kültür Sanat Buluşmaları'nın 25. yılının kapanış konserini verecek.

Radyo Voyage'ın medya sponsorluğunu üstlendiği 25. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları'yla sanatseverler, ENKA İbrahim Betil Oditoryumu'nda ve ENKA Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi'nde birbirinden değerli konser ve sergi etkinliklerinde bir araya gelerek kutluyor.

Birsen Tezer kimdir?
Müzikle ortaokul yıllarında tanışan Birsen Tezer, 2009 yılında yayınladığı ilk albümü ''Cihan''ın ardından yola ikinci albümü ''İkinci Cihan'' ile devam ediyor. Müzik direktörlüğünü Gürol Ağırbaş'ın yaptığı "Cihan"ın miksleri ve kayıtları Arıkan Sırakaya, vokal kayıtları Cihan Güvenç tarafından gerçekleşti. ''İkinci Cihan'' Kadri Karahan tarafından fotoğraflandı ve grafik çalışmasını Emine İlkorur tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birsen Tezer 2. kez Enka Kültür Sanat Buluşmaları’nda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz