Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Usta Yapımcı Academy Lingua'da

Giriş Tarihi: 5.3.2014 18:02

Duayen müzik ve TV yapımcısı , Academy Lingua’da eğitime başlıyor.

Sanat hayatına 1967 yılında başlayan, Number One, Fashion One, Joy TV'nin Genel Yayın Yönetmenliği'nin yanı sıra pek çok kanal, gazete ve radyoya yöneticilik ve danışmanlık yapan duayen müzik ve TV yapımcısı , Academy Lingua'da eğitime başlıyor.

İzzet Öz, Academy Lingua'da televizyon ve müzik yapımcılığı üzerine hazırlanan "Magic Of Oz" Workshop çalışmasıyla yılların deneyimini işin meraklılarına aktaracak. Ocak 2014 itibariyle başlayacak ve 13 hafta sürecek programda Izzet Öz'ün yanı sıra Arizona State Üniversitesi Film Bölümü'nden Amerikalı eğitmen Grey Noelle programa asistan olarak katılacak.

Academy Lingua'nın kurucusu Denizhan Nacar, uzun yıllar yaşadığı ABD'nin Los Angeles ve New York şehirlerinde kurduğu şirketlerle ve imza attığı özgün projelerle şimdi Türkiye'de farklı bir eğitim sistemi yaratmak istediğini belirtiyor.

Academy Lingua hakkında:

Özgün workshop (atölye) çalışmaları ile yabancı dil eğitimi konusunda birçok yeniliğe imza atan Academy Lingua, İtalyan mutfağı ve kültürü üzerine İtalyanca Workshop çalışması gibi English Tea Party isimli İngilizce Workshop çalışmalarını tamamı yabancı ve sertifikalı eğitmenleriyle dil öğrenimini eğlenceli hale getirip yaratıcılığın eğitimde önemini vurguluyor.

Academy Lingua workshop çalışmalarının yanı sıra İstanbul ve Los Angeles ofislerinde kişiye özel yurtdışı eğitim ve göçmenlik danışmanlığı hizmeti de veriyor. Merkez, profesyonel çözümlerle birlikte ABD ile Türkiye arasında yatırım konusunda da danışmanlık hizmet sunuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Usta Yapımcı İzzet Öz Academy Lingua'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz