Türkiye'nin en iyi haber sitesi

hakkında şok iddia

Giriş Tarihi: 12.8.2014 10:29 Güncelleme Tarihi: 12.8.2014 12:14

Popun kralı hakkındaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Ölümünün ardından 5 yıl geçen pop kralıyla ilgili evinde çalışan hizmetçiler Jackson'ın tuvaletini evin içine yaptığını söyledi.

'ın herkesten uzak kendine bir dünya kurduğu Neverland isimli malikanesinde çalışan hizmetçiler, kralın ölümünün beşinci yılında New York Post'a ilginç açıklamalar yaptı.

Ölümünden 5 yıl sonra konuşan evinin baş hizmetçisi, "Tuvaletini bile evin içine yapardı''. Hayatımda bu kadar pis ve bu kadar sağlıksız bir adam daha görmedim" dedi.Hizmetçi, "Michael bazen hayvanlarıyla birlikte etrafta gezer ve nereye canı isterse tuvalet ihtiyacını orada giderirdi. Aramızdan biri bir şey söyleyecek olursa kendi pisliğini kar topu gibi yapıp üzerimize atardı" diye konuştu.

1993 yılında bir gün Oprah Winfrey'in eve geldiğini anlatan hizmetçi, şunları söyledi: "O gelecek diye evi tertemiz yapmıştık. Yerleri cilaladık, kapı ve pencereleri iyice temizledik. Ertesi gün Oprah ile Elizabeth Taylor geldiler. Michael yine evin girişine tuvaletini yaptı. Tam da Oprah'ın gireceği yere... İnanamadık" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Michael Jackson hakkında şok iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz