Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tatlıtuğ ve Sayışman'a sürpriz teklif

Giriş Tarihi: 27.8.2014 15:48

İranlı yönetmen Mohsen Mohseninasab, Türkiye ve Kıbrıs’ta çekeceği yeni prodüksiyonu için iki Türk aktöre teklif götürmeye hazırlanıyor.

"Kuzey Güney" dizisindeki Kuzey karakteriyle İran'da geniş bir hayran kitlesi edinen Kıvanç Tatlıtuğ ve "Lale Devri"nin yıldızı 'ın "Free of Charge" adlı filminde oynamasını isteyen yönetmen, senaryonun kopyalarını iki aktörün menajerlerine ilettiğini ve ön görüşmelere başladıklarını belirtti.

TÜRKİYE'DE İNSAN KAÇAKÇILIĞINI KONU EDİNİYOR

Film, bir grup çocuğun Suriye ve Irak arasında süren çatışmalar nedeniyle Irak sınırından iltica etmeye çalışmasına ve kısa süre sonra Türkiye'deki insan kaçakçılığının kurbanlarına dönüşmesine odaklanıyor.

ÇEKİMLER TÜRKİYE VE ARAP ÜLKELERİNDE

"Hikaye Türkiye, Kıbrıs ve Belçika olmak üzere üç ülkede geçiyor ancak Belçika için vize almak zor olduğundan ve harcamaları çok fazla artıracağından tüm çekimi Türkiye ve Kıbrıs'ta yapmayı planlıyoruz" diye ekliyor Mohseninasab.

Filmin aynı zamanda yapımcısı da olan Mohseninasab, filmde hiç İranlı oyuncunun olmayacağını ve çekimlerin Türkiye ve bazı Arap ülkelerinde gerçekleştirileceğini açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tatlıtuğ ve Sayışman'a sürpriz teklif
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz