Türkiye'nin en iyi haber sitesi

The Walking Dead 5. sezon 9. bölümü ABD'de yayınlandı

Giriş Tarihi: 10.2.2015 11:39
The Walking Dead 5. sezon 9. bölümü ABD'de yayınlandı

Heyecanlı bekleyişin sona erdi. Uzun bir ara veren ve 5. Sezon 9. bölümle kaldığı yerden devam eden The Walking Dead son bölümde Rick ve grubu güvenli bir yer bulmak için arayışa geçtiler. Bunun yanında grup Beth'in son isteğini gerçekleştirmeye koyuldu.

Türkiye ve dünyada milyonlarca izleyeni bulunan dizi The Walking Dead 9. bölüm fragmanı sevenleriyle buluştu. Merakla beklenen dizinin fragmanı, yaşanacak gelişmelerle ilgili ipuçları veriyor. 16 bölüm süreceği planlanan ve 8. bölümle orta sezon arası veren ekranların sevilen dizisi The Walking Dead yeni bölümü izleyenlerine heyecanlı anlar yaşatacak. 2010 yılından beri yayın hayatına devam eden dizinin sezon arası finali sevenlerini bir hayli üzmüştü. Gruptaki çok önemli bir ismin ölmesiyle tüm dengeler altüst olmuştu. Yeni bölümde Daryl, Rick ve diğerlerinin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oluyor.

The Walking Dead 5. sezon 9. bölümde gruptakiler olanlardan sonra tekrar güvenli bir yer arayışına düştü. Tabi bu arayışta bir takım aksilikler yaşandı. Rick artık risk almak istemese de Michonne onu yüreklendirdi. Gruptaki Beth etkisi ise henüz geçmedi. Rick ve grubu Beth'in isteğini yerine getirmek için yola koyuldular ancak her şey için çok geç kalındı. Daha sonra grup hep beraber Washington'a gitmeye karar verdiler. Ayrıca son bölümde üzücü bir olay daha yaşandı.

Geçen bölümde;

Lamson Sasha'yı yakalamak için peşine düştü. Rick ise Lamson'u alt etmek ve onu durdurmak için onu takibe koyuldu. Bunlar olurken Gabriel, yakınlardaki okulu deşifre etmeye gitti. Okulda Bob'un ayağının bir parçasını görünce ise ağlamaya başladı. Bu olayın ardından zombiler içeri girdi. Gabriel korkuyla ormana kaçtı. Gabriel kiliseye geri döndü ancak kapılar zombilerin girmemesi için kilitlenmişti. Michonne Gabriel'in içeri girmesi için kapıyı baltayla kırdı. Daryl ve Rick'in grubu birleşerek Beth'i kurtarmaya çalıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
The Walking Dead 5. sezon 9. bölümü ABD'de yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz