Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Sanat Oteli” bu ay Ressamlar Derneği’ni ağırlıyor

Giriş Tarihi: 18.2.2015 12:38
“Sanat Oteli” bu ay Ressamlar Derneği’ni ağırlıyor

Bünyesinde 230’a yakın orijinal yağlı tablo bulunduran ve her ay çok özel sergi organizasyonlarına imza atan Ramada İstanbul Asia Otel, bu ay Ressamlar Derneği Yönetim Kurulu Karma Sergisi’ni sanatseverlerle buluşturuyor.

Anadolu yakasının ilk 'Ramada'sı Uran Holding Turizm Grubu yatırımı Ramada İstanbul Asia Otel, kültür ve sanat etkinliklerine verdiği katkıyla da dikkati çekiyor.

Her ay bir sanatçının sergisine ev sahipliği yapan otel, bu kez Ressamlar Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin karma sergisine yer veriyor.
Misafirlerini keyifle tasarlanmış ve kapıları sanata açılan özel odalarda ağırlayan "sanat otelinin" ilk karma sergisi olma özelliği taşıyan sergi, 20 Şubat'ta düzenlenecek kokteylle sanatseverlere kapılarını açacak.

Sergi, 28 Şubat'a kadar görülebilir.

ANADOLU YAKASI'NIN İLK RAMADA'SI

Toplantı salonları, farklı oda tipleri, iş ve turizm amaçlı konaklama ve toplantılara kaliteli ve benzersiz hizmet anlayışıyla yeni bir alternatif sunmayı amaçlayan Ramada İstanbul Asia Hotel, Anadolu Yakası'nın ilk ve tek Ramada'sı olma özelliğini taşıyor. Boğaziçi Köprüsü, Marmaray, Capitol AVM ve Anadolu yakasının yeni çekim merkezi olma özelliğini taşıyan Akasya AVM' ye yakın bir konumda yer alan Ramada İstanbul Asia Hotel, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı'nın ortasında yer alıyor.

SANATÇIYA TAM DESTEK VERİYOR

Uran Holding turizm grubu yatırımı olan Ramada İstanbul Asia Hotel; 4 toplantı salonu, 80 oda, otel içerisinde iki restaurant ve spa merkezi ile hizmet veriyor. Ramada İstanbul Asia Hotel, sanata ve sanatçıya verdiği destekle farklılaşıyor. Bünyesinde 230'a yakın orijinal yağlı boya tabloyu barındıran otel, her ay yapılan sergi organizasyonları ile bir iş oteli olmasının yanı sıra misafirlerini keyifle tasarlanmış ve kapıları sanata açılan özel odalarda ağırlıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Sanat Oteli” bu ay Ressamlar Derneği’ni ağırlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz