Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Garfield Live bu yıl da sahnede

Giriş Tarihi: 20.2.2015 10:36
Garfield Live bu yıl da sahnede

7’den 77’ye herkesin sevgilisi Garfield, geçen yıl seyirciden gördüğü inanılmaz ilgiden sonra bu yıl da canlı canlı yepyeni bir müzikal şov ile sizlerle...

Bu müzikal için hazırlanmış muhteşem danslar, özel kostümler, ses, ışık efektleri, zengin oyuncu ve dansçı kadrosuyla Garfield ve sevimli arkadaşı Odie, sizleri sihirli bir masal kitabının içinde eğlenceli bir yolculuğa çıkaracaklar.

Tembel, Şişman, Uykucu ve bir o kadar da sevimli kedi GARFIELD bu kez de ÇİZMELİ KEDİ olarak karşımıza çıkıyor.

Garfield'in Yaratıcısı: Jim Davis
Oyunlaştıran ve Yöneten: Murat Altınok
Oyunun Süresi: 70 dakika / 2 perdeGarfield, sahibi Jon'un kız arkadaşı Liz'e gösterdiği ilgiden epey mutsuzdur. Kendisinin ihmal edildiğini düşünen Garfield, arkadaşı Odie ile birlikte kendisini birdenbire sihirli masal kitabının içinde yer alan masallarda bulur.

GARFİELD HAKKINDA

Garfield, yaratıcısı Jim Davis tarafından ilk olarak 19 Haziran 1978'de yaşamımıza girdi. 41 gazetede yer alan Garfield hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başladı ve 1981'e gelindiğinde Garfield 3 yaşındayken tam 850 gazetede yer almayı başardı. 2002 yılında Garfield dünyanın en çok tanınan kedisi oldu ve tam 2,570 gazetede yer aldı. Garfield'ı okuyanların sayısı ise 263 milyon kişiyi buldu. Garfield, 2004 yılında ise 2,600 gazetede, 2007 yılında 2,580 gazetede yer aldı ve Guinness Rekorlar Kitabı'nda en çok yer alan karikatür karesi olarak tarihe geçti.

Günümüzde, dünyanın en tanınmış ve en tembel sevimli kedisi olarak popülerliğini her geçen gün yaygınlaştırmakta olan, esprileri ile büyük küçük herkesin gönlünde taht kuran Garfield, yine dünyada yaklaşık 260 milyon kişinin takip ettiği sevimli çizgi karakter ve kahraman halini aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Garfield Live bu yıl da sahnede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz