Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç tiyatroculardan Ağrılı çocuklara destek

Giriş Tarihi: 23.5.2015
Genç tiyatroculardan Ağrılı çocuklara destek

Öğrencilerden oluşan tiyatro topluluğu üç gün boyunca Ekrem Reşit Rey'in unutulmaz opereti 'Lüküs Hayat'ı sahneleyecek. Oyunun gösteriminden ele edilecek gelir, Ağrı Geçitveren Köyü İlköğretim Okulu'ndan 12 öğrencinin yaz kampı için harcanacak

Genç oyunculardan, anlamlı etkinlik! Feyziye Mektepleri Vakfı Erenköy Işık Lisesi, Fen Lisesi Tiyatro ve Müzikal Topluluğu; 'Yedi Kocalı Hürmüz', 'Hisseli Harikalar Kumpanyası' ve 'İstanbul Efendisi'nden sonra bu yıl da Ekrem Reşit Rey'in unutulmaz eseri 'Lüküs Hayat'ı sahneliyor.

KAÇIRMAYIN!

Oyun, FMV Erenköy Işık Lisesi, Fen Lisesi Tiyatro ve Müzikal Topluluğu tarafından yarın Profilo Alışveriş Merkezi Büyük Salon'da tiyatroseverlerle buluşturulacak. 25 Mayıs'ta da FMV Özel Işık Okulları Erenköy Kampüsü Osman Erbelger Oditoryumu'nda sahnelenecek. 27 Mayıs'ta da bir gösterim daha gerçekleşecek. Işık'lı tiyatrocuların üç gün boyunca sahneleyeceği müzikalin bilet satışından elde edilecek gelir, Ağrı-Geçitveren Köyü İlköğretim Okulu'ndan misafir edilecek 12 öğrencinin İstanbul'daki yaz kampı masrafları için harcanacak.

GÖKTAY'LA ÖZDEŞLEŞMİŞTİ
Zihni Göktay ile özdeşleşen, usta oyuncunun 28 yıl boyunca oynadığı 'Lüküs Hayat' isimli opereti, bu kez liseli öğrenciler Ağrılı gençler için sahneleyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç tiyatroculardan Ağrılı çocuklara destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz