Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Madagascar Live, Dubai’de Türk dansçılar tarafından sahnelendi

Giriş Tarihi: 3.9.2015 17:33 Güncelleme Tarihi: 3.9.2015 17:34
Madagascar Live, Dubai’de Türk dansçılar tarafından sahnelendi

İstanbul Entertaintment Group (IEG) tarafından sahnelenen Madagascar Live gösterisi Suudi Arabistan’ın ardından Dubai’de de büyük ses getirdi. İki gün boyunca toplam 4 gösteriyi binlerce kişi izledi.

Türkiye'nin en büyük eğlence şirketi IEG, Amerika kıtası dışında Disney'e prodüksiyon yapan ilk ve tek şirket olarak uluslararası araneda dikkat çekti. IEG; bu doğrultuda dünyanın önde gelen yapım şirketlerinden Dreamworks'un canlı sahne gösterilerinin prodüksiyon ve uluslararası turne yönetimini üstlendi. Dünyaca ünlü prodüksiyon ve eğlence devi Stage Entertainment'ın Dreamworks ile yaptığı lisans anlaşmasını üzerine alan IEG, yurtdışındaki ilk gösterisini, 6 Ağustos'ta Suudi Arabistan'da gerçekleştirdi.

Suudi Arabistan'ın ilk müzikal aile eğlencesi olan Madagascar Live, büyük yankı uyandırdı. Tamamen Türk dansçılar tarafından sahneye konan gösteri, Suudi Arabistan'ın ardından 28-29 Ağustos tarihlerinde Dubai'de sahnelendi. Dubai'deki Dünya Ticaret Merkezi'nde sahnelenen gösterinin biletleri günler öncesinden tükendi. Binlerce kişinin izlediği gösteri, ayakta alkışlandı.

Dubaililer, Madagascar'ın çılgın karakterleriyle fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Madagascar Live gösterisi, 15 Eylül-31 Ekim arasında Katar, Lübnan ve Mısır'da, 1 Aralık-30 Mart arasında Çin'de, 1 Mayıs-1 Haziran'da Güney Afrika'da, 1 Temmuz-31 Ağustos'ta ise Güneydoğu Çin'de sahnelenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Madagascar Live, Dubai’de Türk dansçılar tarafından sahnelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz