Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Antalya’da komedi filmi çekeceğiz'

Giriş Tarihi: 11.11.2015 15:25
'Antalya’da komedi filmi çekeceğiz'

Türkiye'de ve Avrupa'da büyük başarı elde eden Kafes filminde tek gerçek karakter Dursun Önkuzu'yu canlandıran genç oyuncu, Antalya'da çekilecek komedi filmi için yer keşiflerinin devam ettiğini söyledi.

"İNSANLAR FİLME ÇOK GÜLECEK"

Yapmış olduğu başarılı işlerle tanınan Yasemin Nak'ın yapımcılığını üstlendiği komedi filmi hakkında konuşan genç oyuncu Yüce, "Komedi filmimizin ismini yakın zaman sonra paylaşacağız. Antalya ve Muğla'da çekimleri başlayacak olan filmimiz gerçek hikayelerden yola çıkılarak senaryosu hazırlandı. Çok yakında motor diyecek olan komedi filmimiz kahkahaya boğmaya hazırlanıyor. Ben inanıyorum ki, bu filmle insanlar çok gülecek" dedi.

"KOMEDİ FİLMİNDEN SONRA İKİ BÜYÜK DÖNEM FİLMİNİ BEYAZPERDEYE TAŞIYACAĞIZ"

Milli duyguları yapmış olduğu projelerle yaşayan ve yaşatan yapımcı Yasemin Nak'ın eserleriyle gururlandıklarını dile getiren , "Atatürk'ün son dansı 'Son Balo/Vals ve Zeybek', komedi dizileri arasında iddialı bir giriş yapan 'Çılgın Kanal' dizisi, Türkiye'nin ilk Çerkez dizisi 'Ağlatan Dans' ve 12 Eylül olaylarında haksız yere cezaevlerine atılan, işkenceye maruz kalan ve ortak noktaları vatan olan masum gençlerin hikayeleri 'Kafes'i' beyaz perdeye taşımanın gururunu yaşıyor. Antalya'da çekilecek olan komedi filminden sonra iki büyük dönem filmini beyazperdeye taşıyacağız" diye konuştu.

"Ben Yakup Cemil, bir kez konuşurum. Vatan, millet, devlet düşmanlarına karşı merhamet yoktur benim lügatimde. Vatana ihanet eden babam da olsa vurmazsam namerdim" diyen Yakup Cemil'in hikayesini ve 25-26 Şubat 1992 yılında Ermenistan Silahlı Kuvvetlerinin Sovyetler Birliği'nden kalma 366. piyade alayının desteği ile Azerbaycan'ın Hocalı şehrinde gerçekleştirdiği kanlı katliam sonucu 613 kişi yaşamını kaybettiği 487 kişinin yaralandığı ve bin 275 kişinin esir götürüldüğü Hocalı Katliamı'nı çekeceklerini söyleyen Tolga Yüce, yapılan projelerin milli duygular ile çekildiğini hatırlattı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Antalya’da komedi filmi çekeceğiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz