Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zorlu PSM’de Gururla Yerli Konserleri

Giriş Tarihi: 23.11.2015 11:35 Güncelleme Tarihi: 23.11.2015 12:50
Zorlu PSM’de Gururla Yerli Konserleri

Yeni sezonuna dopdolu bir içerikle giren Zorlu Performans Sanatları Merkezi, her Salı akşamı ayrı bir sanatçının konser vereceği, ‘Vestel Gururla Yerli Konserler’ serisine 4 muhteşem konserle başlıyor.

"Gururla Yerli Konserleri"nde Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sahneye çıkacak ilk isim Ajda Pekkan olacak. Konser serisi; MFÖ, Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer ve Şebnem Ferah ile devam edecek.

Süperstar, 'Yakarım Canını Albümü' ile müzik piyasalarını yerinden oynattığı albümünden parçalar ve geçmişten bugüne en beğenilen şarkılarından oluşan çok özel repertuarını, müthiş bir koreografi, görkemli ışık şöleniyle birlikte sunacak.

Gururla Yerli Konserlerinin ikincisinde, her yaştan müziksevere ulaşan Mazhar Fuat Özkan üçlüsü sahneye çıkacak. 1 Aralık Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahnede hayranlarıyla buluşacak olan üçlü, dillerden düşmeyen güzel şarkılarını seslendirecek.

Gururla yerli konserlerinin devamında ise iki farklı jenerasyonun duygularına, kendi duygularını yansıttıkları şarkıları ile ortak olan Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer, uyumlu birlikteliklerini 8 Aralık Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahnesine taşıyor. Bülent Ortaçgil, son stüdyo albümü Sen ile ölümsüz bestelerine yenilerini eklediği şarkılarını seslendirecek.

Gururla yerli konserlerinin bir farklı ismi de Türk rock müziğinin en güçlü kadın seslerinden Şebnem Ferah. 15 Aralık'ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde unutulmaz canlı performanlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Şebnem Ferah'ın solo konser kariyeri, aradan geçen 18 yılın ardından yurt içi ve yurt dışındaki sayısız konserle daha da genişledi. Günümüzde zirvesine ulaşarak çok daha etkileyici hale gelen, sanatçının güçlü yorumu ve sadık hayran kitlesinin birleşimiyle unutulmaz bir tecrübe vadeden Şebnem Ferah konseri, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde yeni bir çıta bulacak.

İŞTE PROGRAMAjda Pekkan
Tarih: 24 Kasım Salı
Saat: 21:00
Bilet Fiyatı: 300 TL (VIP), 250 TL, 190 TL, 150 TL, 120 TL, 80 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

MFÖ
Tarih: 1 Aralık Salı
Saat: 21:00
Bilet Fiyatı: 180 TL (VIP), 140 TL, 120 TL, 100 TL, 80 TL, 60 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

Bülent Ortaçgil-Birsen Tezer
Tarih: 8 Aralık Salı
Saat: 21:00
Bilet Fiyatı: 135 TL , 110 TL, 90 TL, 65 TL, 45 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

Şebnem Ferah:
Tarih: 15 Aralık Salı
Saat: 21:00
Bilet fiyatı: 110 TL, 95 TL, 85 TL, 70 TL, 50 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zorlu PSM’de Gururla Yerli Konserleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz