Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni romanı okuyucusuyla buluştu

Giriş Tarihi: 24.11.2015 14:34 Güncelleme Tarihi: 24.11.2015 14:34
Yeni romanı okuyucusuyla buluştu

Oyuncu ve yazar 'ın, polisiye-gerilim türündeki yeni romanı, "Anne Bak Kim Geldi?" okuyucuyla buluştu.

Yeniköy'deki bir restoranda gerçekleştirilen tanıtımda açıklama yapan Erbulak, satışa sunulan yeni kitabı için çok mutlu olduğunu dile getirerek, "Beşinci kitap. Memnunum, mutluyum. İnşallah satacak. Yazım dili hakkında insan kendi kitabını tabii ki övemez ama iyi bir kurgu ve iyi bir örgü yaptığıma inanıyorum. Bundan sonra söz okurun" dedi.

Erbulak, kitabın konusuna ilişkin şu bilgileri aktardı:

"Türkiye'de, özellikle büyük şehirde, insanların aslında sahip olmadıkları yaşama sahip olmuş gibi göstermeleri ve bu uğurda işlenen cinayetler. Bir de bir anne kayboluyor otuz yıl önce. Sonra bir başka anne ölüyor. O ikisinin örgüsü kitap boyunca okuru sürüklüyor."

Toplantıya katılan Erbulak'ın oğlu, oyuncu Dağhan Külegeç de annesinin kurgularının çok iyi olduğuna vurgu yaparak, "Gerçekten hem iyi bir kitap hem de çok iyi bir sinema filmi olmaya aday bir hikayesi var. Bunun stili de farklı. Katili okuyucuya önceden söylüyor. Yani o merakta bırakmıyor seyirciyi. Fakat sonrasında, seyircinin nedenler ve sebepler üzerine, apayrı bir şekilde kafa yormasını sağlıyor. Bence harika oldu yani. Biz bir de senaryo çalışmasını yapmak istiyoruz şimdi" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni romanı okuyucusuyla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz