Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zorlu PSM’de Şebnem Ferah fırtınası esecek

Giriş Tarihi: 8.12.2015 17:43
Zorlu PSM’de Şebnem Ferah fırtınası esecek

Yeni sezonuna dopdolu bir içerikle giren Zorlu Performans Sanatları Merkezi, her Salı akşamı ayrı bir sanatçının konser vereceği, ‘Vestel Gururla Yerli Konserler’ serisine 15 Aralık Salı günü Şebnem Ferah ile devam ediyor.

Gururla yerli konserlerinin bir farklı ismi de Türk rock müziğinin en güçlü kadın seslerinden Şebnem Ferah. Türk rock müziğinin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah, 15 Aralık Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde, Kadın" (1996) albümünden "Od" (2013) albümüne uzanan geniş ve özel repertuarıyla dinleyicisine muhteşem bir konser ziyafeti sunmaya hazırlanıyor.

Günümüzde zirvesine ulaşarak çok daha etkileyici hale gelen, sanatçının güçlü yorumu ve sadık hayran kitlesinin birleşimiyle unutulmaz bir tecrübe vadeden Şebnem Ferah konserlerinde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen (klavyeler), Buket Doran (bas gitar), Metin Türkcan (gitarlar), Aykan İlkan (davul) ve Ceren Tügen (vokal) eşlik edecek.

Müzikal olduğu kadar görsel bir şölene de dönüşecek bu yüksek çıtaya tanıklık etmek için 15 Aralık'ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi'ndeki yerinizi alın.

Şebnem Ferah:
Tarih: 15 Aralık Salı
Saat: 21:00
Bilet fiyatı: 110 TL, 95 TL, 85 TL, 70 TL, 50 TL
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi

Biletlere; www.biletix.com , www.zorlucenterpsm.com siteleri ile Zorlu gişelerinden
ulaşılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zorlu PSM’de Şebnem Ferah fırtınası esecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz