Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yarıyıl tatilinde öğrenirken eğlenecek

Giriş Tarihi: 22.1.2016 13:07
Çocuklar yarıyıl tatilinde öğrenirken eğlenecek

, Capacity’de 23 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında, 16 gün boyunca kesintisiz olarak gerçekleştirilecek eğitici atölye çalışmaları aracılığıyla öğrenirken yarıyıl tatilinin keyfini doyasıya yaşayacaklar.

Capacity, yarıyıl tatili boyunca düzenleyeceği atölye çalışmaları ile a hem eğitici hem de keyifli bir tatil sunarken, bu yönüyle ailelerin de taktirini kazanıyor. 23 Ocak'ta başlayıp 7 Şubat'a kadar sürecek tüm atölye çalışmalarında, çocuklar arkadaşlarıyla birlikte sosyalleşerek unutulmaz anlar yaşayacaklar. Çocuklar, Kukla Yapım Atölyesi ile başlayarak, Top Keklerle Pasta Yapımı Atölyesi ile son bulacak etkinliklerde el becerileri ile yeteneklerini, zihinsel aktivitelerle de zekalarını geliştirme fırsatı bulacaklar. Özel eğitmenlerin gözetiminde yapılan tüm etkinliklerde, Capacity'nin turuncu çalışma önlüklerini giyen minikler, kendilerine adeta "Büyümüş de küçülmüş'' dedirtecekler.

Tatilin keyfini doyasıya çıkaran minikler, her güne özel olarak planlanan birden çok etkinliğe katılabilecekler. Çocuklar, 16 gün sürecek tüm etkinliklerde kimi zaman Seramik Boyama Atölyesi ile seramik heykelciklere can verecek, yumurta kartonlarından rengarenk horozlar yapacak, Top Keklerle Pasta Yapımı Atölyesinde, aşçı şapkaları takarak minicik top keklerle dev pasta inşaa edecek kimi zaman da kendi oyun hamurlarını yaparak geleceğe dair unutulmaz anılar biriktirecekler. Ebru boyama etkinliğiyle yeteneklerini ortaya koyarken, ahşap boyama atölyesiyle ahşaplara can verecekler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar yarıyıl tatilinde öğrenirken eğlenecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz