Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fuarı 3 günde 100 binin üstünde kişi ziyaret etti

Giriş Tarihi: 7.3.2016 12:08 Güncelleme Tarihi: 7.3.2016 12:11
Fuarı 3 günde 100 binin üstünde kişi ziyaret etti

CNR EXPO Yeşilköy'de devam eden 13 Mart'a kadar ziyaret edilebilecek.

'nı üç günde 100 binin üstünde kişi ziyaret etti.

CNR Holding'den konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Basın Yayın Birliği işbirliği, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği desteğiyle bu yıl 3'üncüsü düzenlenen, Anadolu Ajansı'nın "Global İletişim Ortağı" olduğu fuarda ilk üç günde 100 binin üstünde kişi kitaplarla buluştu.

Bu sene "Engelsiz Bir Dünya" temasıyla okuyucuyla buluşan fuarda, sanat tarihçisi ve yazar Prof. Dr. Semavi Eyice "Onur Yazarı" olarak yer alıyor. Fuar kapsamında Engelsiz Dünya Platformu tarafından "9 Dakikada Engelsiz Dünya Platformu Gönüllüsü Ol Eğitim Programı", "Kör Topal Konferanslar", "İşaret Dili Şarkı Etkinliği", "Özel Canlandırma", "Sessiz Konferans" gibi etkinlikler düzenleniyor.

Fuarın ikinci kez "Global İletişim Ortağı" olan Anadolu Ajansı, 1. salon, G04 numaralı stantta, "Istanbul Photo Awards" fotoğraf yarışması albümü, 2014 ve 2015 yıllıklarının Türkçe, İngilizce ve Arapça yayımlarıyla kitapseverlerle buluşuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuarı 3 günde 100 binin üstünde kişi ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz