Dünyaca ünlü ritim grubu Stomp, EXPO'da

Giriş Tarihi: 5.5.2016 10:51
Dünyaca ünlü ritim grubu Stomp, EXPO'da

Çöp kovası ve varil gibi eşyaları kullanarak ritimle dansı birleştirdikleri gösterileriyle dünya çapında üne kavuşan Stomp grubu, EXPO 2016 'da ziyaretçilere özel gösteriler sunmaya başladı.

Çöp kovası ve varil gibi eşyaları kullanarak ritimle dansı birleştirdikleri gösterileriyle dünya çapında üne kavuşan Stomp grubu, EXPO 2016 Antalyaetkinleri kapsamında ziyaretçilere özel gösteriler sunmaya başladı.

EXPO 2016 alanında gazeteciler için kısa bir gösteri yapan grup üyeleri, eğlenceli müzikleri ve renkli danslarıyla dikkati çekti. Çöp kovaları ve varilleri kullanarak ritim tutan grup, neşeli anlar yaşattı.

Stomp grubunun gösterisinin ardından EXPO 2016 Antalya Genel Sekreter Yardımcısı Fırat Işık, gazetecilere mayıs ayı etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Işık, Stomp grubunun performanslarını 8 Mayıs'a kadar her gün saat 21.00'de sahneleyeceğini kaydetti.

Carreras ve Shapplin de geliyor

Efsanevi tenor Jose Carreras'ın 7 Mayıs'ta Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte vereceğini anlatan Fırat Işık, "Dünyaca tanınan sopranolardan Emma Shapplin yine senfoni orkestrasıyla verecek. 21 Mayıs'ta ise Level 42 grubu aramızda olacak." dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyaca ünlü ritim grubu Stomp, EXPO'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz