Türkiye'nin en iyi haber sitesi

hayatını kaybetti

Giriş Tarihi: 15.5.2016 09:58 Güncelleme Tarihi: 15.5.2016 12:43
Oya Aydoğan hayatını kaybetti

Ünlü sanatçı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Boğazına takılan patatesi çıkartmak isterken aort damarı yırtılan ve kaldırıldığı hastanede 12 saat süren ameliyat geçiren o günden bu yana uyutuluyordu.

Sanatçının pazar sabahı saat saat 07:15 sularında hayatını kaybettiği belirtildi.

Ünlü sanatçının tedavi gördüğü hastaneden yapılan son açıklamada: "Uyutulmaya devam edilen 'ın tekrar çekilen beyin tomografisinde, ödemin yapılan tedaviye cevap vermediği, yaygın olarak devam ettiği saptanmıştır. Yoğun bakımda hekimlerimiz tarafından gerekli tedavilerin uygulanmasına devam edilmektedir" ifadeleri kullanılmıştı.

OYA AYDOĞAN'IN ÖLÜM HABERİNİ ALAN BÜLENT ERSOY ŞOKA GİRDİ
NEŞELİ GÜNLER HAYATININ DÖNÜM NOKTASIYDI

Hastane yetkilileri yaptıkları yeni açıklama ile acı haberi duyurdu. İşte Aydoğan'ın tedavi gördüğü hastaneden yapılan o açıklama:

07 Mayıs 2016 Cumartesi gecesi, hastanemiz acil servisine "Akut Asendan Aorta Diseksiyonu" tanısı ile başvurmuş, ameliyat edilmiş ve sonrasında yoğun bakımımızda tedavi altına alınmış olan Sayın 'ın sağlık durumu, 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 23.00 itibarı ile, artan beyin ödeminin sonucu olarak daha da bozulmuş, hastamızın tansiyon düşüklüğü tedaviye yanıt vermeyen şekilde seyir göstermeye başlamıştır. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, maalesef hastamız 15 Mayıs 2016 Pazar günü sabaha karşı saat 07.15'te vefat etmiştir.

OYA AYDOĞAN KİMDİR?

Ortaokulu zamanının Fransız kız ortaokulu olan St. Pulchérie'de okudu. Liseye de St. Michel'de devam etmiştir. Beyazperdeye 1976 yılında giren Aydoğan, 80'li yıllarda sahnelerde de boy göstermiştir. 1989 doğumlu Gurur Aydoğdu isimli bir erkek çocuk annesidir.

OYA AYDOĞAN'IN BİLİNMEYENLERİ

OYA AYDOĞAN'IN 4 GÜNLÜK SIRRI

OYA AYDOĞAN'IN VEFATI SANAT DÜNYASINI YASA BOĞDU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oya Aydoğan hayatını kaybetti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz