X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hasan Taşkın 'Uyan'dırmak istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hasan Taşkın 'Uyan'dırmak istiyor

  • Giriş Tarihi: 22.1.2013 15:43

İnsanın hayat yolculuğunda hangi hedef ile gerçek başarıyı yakalayabileceğinin anlatıldığı “Uyan” isimli kitap, Paraf yayınları tarafından yayımlandı.

- Bu kitap zihinleri değiştirecek…
-İnsanın Tek olan doğruyu bulma yürüyüşünde uyanışı nasıl olacak?

İnsanın hayat yolculuğunda hangi hedef ile gerçek başarıyı yakalayabileceğinin anlatıldığı "Uyan" isimli kitap, Paraf yayınları tarafından yayımlandı.

Gazeteci Yazar Hasan Taşkın'ın kaleme aldığı, çoğu kez yönetilen ve istenilen hedefe yönlendirilen insanın yolculuğu ile bu yolculuktaki gerçek özgürlüğün ve başarının nasıl yakalanacağının anlatıldığı "Uyan" isimli kitap yayımlandı.

İşte kitabın tanıtım yazısı:

"Kendimizin ne kadar farkındayız? Ne olduğumuz, nelerden etkilendiğimiz, nasıl kendimizi kontrol etmemiz gerektiği, yaşadığımız anı nasıl kendi lehimize kullanabileceğimizi ne kadar düşünüyoruz?.. Gördüklerimizden etkileniyor ve hislerin bizi götürdüğü yere mi gidiyoruz? Ya da bize ne empoze ediliyorsa onu mu yaşamaya çalışıyoruz. Doğruyu mu, doğru sandığımızı mı yaşıyoruz? Yaşadığımız pişmanlıklar, üzüntüler, "keşke"ler, hatalarımızın nedenleri, doğru sandığımızı yaşadığımızdan mı kaynaklanıyor? Hayatın içinde önümüze çıkan acılar, yanlışlarımızın neticesi midir? Yoksa "şu ne der" ya da "bu ne der" diyerek birilerinin beğenisi ya da eleştirisinden korunmak için mi yaşıyoruz? Veyahut bağımlısı olduklarımız için mi yaşıyoruz?

Milyon dolarlar harcanarak senaryolaştırılan ve dünyanın izlenimine sunulan filimler, diziler ve kişisel gelişim üzerine yazılan kitaplar… Hepsinin insan üzerinde bir hesabı vardır...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.