X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Türkiye Kros Şampiyonası’nda 8. Oldular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Türkiye Kros Şampiyonası’nda 8. Oldular

  • Giriş Tarihi: 6.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:59
GEDİZ SELÇUKLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇ KIZ KROS TAKIMI, ATLETİZM FEDERASYONU TARAFINDAN DİYARBAKIR’DA DÜZENLENEN OKULLARARASI ATLETİZM KROS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDA 8. OLDU.
Türkiye Kros Şampiyonası’nda 8. Oldular

Gediz Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kız Kros Takımı, Atletizm Federasyonu tarafından Diyarbakır’da düzenlenen Okullararası Atletizm Kros Türkiye Şampiyonası’nda 8. oldu.
Diyarbakır Seyrantepe Spor Tesisleri’nde yapılan müsabakalara, 41 ilden 103 takım katıldı. 446 sporcu ve 70 atletizm hakeminin görev yaptığı yarışmalar, yıldız kızlar, yıldız erkekler, genç kızlar ve genç erkekler olmak üzere 4 kategoride gerçekleşti.
Gediz Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kız Kros Takımı, 18 takım ve 120 sporcunun katıldığı Genç Kızlar Kros yarışlarında takım olarak Türkiye 8.’si oldu. Gediz Selçuklu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Ali Tanrıkulu, öğrencilerin Genç Kızlar Kros kategorisinde Ege Bölgesi’ni ve Gediz’i temsil ettiklerini belirterek, kros ekibini başarılarından dolayı tebrik etti.
Okul Müdürü Hasan Ali Tanrıkulu, “Yarışmalarda, bireysel olarak 120 sporcu içerisinde Türkiye 23, 30 ve 31. olma başarısı gösteren öğrencilerimiz Sabriye Güzelyurt, İrem Vurgun, Özlem Özdemir, 61 ve 82. olan Esra Karaca, Necla Kazak’ın başarılarının devamını dileriz. Ayrıca öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz Halil İbrahim Başoğul, Mustafa Kırbıyık ve Antrenörümüz Kenan Özcan’a katkılarından ve gayretlerinden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” dedi. (MA-EFE)