X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muharip Gaziler’den Başkan Saraçoğlu’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muharip Gaziler’den Başkan Saraçoğlu’na Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:22
KÜTAHYA MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ BAŞKANI ŞABAN BAŞOĞUL VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, BELEDİYE BAŞKANI KAMİL SARAÇOĞLU'NU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Muharip Gaziler’den Başkan Saraçoğlu’na Ziyaret

Muharip Gaziler Derneği Başkanı Şaban Başoğul ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Başkan Saraçoğlu, "Kütahya’ya Kurtuluşun şehri diyoruz çünkü Cumhuriyetin kurulması ile ilgili kırılma noktalarından, Anadolu’nun kurtulmasında kırılma noktalarından olan bir toprak üstünde yaşıyoruz. Yine binlerce şehit şühedanın varisi olarak buralarda yaşıyoruz. Bugünde, yarında gençlerimize, genç kuşaklara bu ülkeyi bırakmak için şehitler veriyoruz. Bu vatan toprağında bugünde, dün olduğu gibi yarında aynı fedakarlığı hepimiz yaparız. O nedenle bu uğurda hayatlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, bütün ailelerimize Allah’tan sabırlar diliyorum. Yine bu uğurda canlarının parçalarını veren bütün gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Onlara da Allah nice uzun ömürler versin. Aileleri ile birlikte sağlık, sıhhat versin" ifadelerini kullandı. (EFE)