X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pazarlar Diyanet-sen 5. Olağan Kongresi Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pazarlar Diyanet-sen 5. Olağan Kongresi Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 16.4.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 17.4.2015 00:40
DİYANET-SEN PAZARLAR İLÇE TEMSİLCİĞİ 5. OLAĞAN GENEL KURUL SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. SEÇİMLER SONUCU MEVCUT İLÇE TEMSİLCİSİ KEMAL YEŞİL, KULLANILAN OYLARIN TAMAMINA ALARAK GÜVEN TAZELEDİ.
Pazarlar Diyanet-sen 5. Olağan Kongresi Yapıldı

Diyanet-Sen Pazarlar İlçe Temsilciği 5. Olağan Genel Kurulu’nda mecut başkan Kemal Yeşil, kullanılan oyların tamamına alarak güven tazeledi.
Pazarlar İlçesi Diyanet-Sen 5. Olağan Genel Kurulu Belediye Düğün Salonunda gerçekleşti. Genel Kurula sendika temsilcileri, delegeler ve din görevlileri katıldı.
Pazarlar Diyanet-Sen temsilcisi Kemal Yeşil toplantıda yaptığı konuşmada Diyanet-Sen’in başarısının birlik ve beraberlik ruhu sayesinde olduğuna dikkat çekerek “Erdemli sendikacılığın adı, Hakkın, haklının, üyelerinin ve halkının yanında olmanın adresidir Diyanet-Sen. Beni yeniden seçilmem için destek olan tüm üyelerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Gerçekleştirilen genel kurul seçimleri sonucu ile ilçe yönetimi Kemal Yeşil, Şerafettin Aydoğan, Süleyman Çimen, Şükrü Kara ve Nurullah Tuncer’den oluştu.(MB-EFE)