Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vahide- çiftinin ayrılık nedeni ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 13.11.2012 12:20 Güncelleme Tarihi: 13.11.2012 12:24

Vahide ile ’ün yakın bir aile dostu, nın ardında yatan asıl nedeni açıkladı. "Ortada aldatma falan yok. Altan, kanser tedavisi boyunca Vahide'yi yalnız bıraktı. Bu ilgisizlik de boşanmanın yolunu açtı."

Ayrılık kararı alarak gündeme bomba gibi düşen Vahide- çifti hakkında ilginç iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Bazı gazetelerde Altan Gördüm'ün çapkınlık yaptığı ileri sürülürken, aileye çok yakın bir kaynak ya karar veren kişinin olduğunu ve çıkan haberlerin yalan olduğunu açıkladı.

BOŞANMANIN PERDE ARKASI

Bugün'den Şebnem Özcan'ın haberine göre; Gördüm ailesine yakın kaynağın açıklamalarında Vahide Gördüm'ün kanser tedavisi süresinde eşinden beklediği ilgiyi göremediği ve sonunda boşanma kararı verdiği yer alıyor. İşte kaynağın ağzından boşanmanın ardında yatan nedenler:

"Evliliğin bitmesinin sebebi tamamen ilgisizliktir. Vahide Hanım bu durumdan dolayı yakarışta bulunmadı. Ama neyin ne olduğunu ailesi ve aileye yakın olanlar görüyordu. Altan Bey, Vahide Hanım'ın hastalığının teşhisinin konulduğu ilk günlerde yanındaydı. Ancak sonraki günlerde eşini tek başına bıraktı. Hastalığı süresince yalnız kalmak ve ilgisizlik Vahide'yi bu kararı almaya itti."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vahide-Altan Gördüm çiftinin ayrılık nedeni ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz