Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Neşe beni başka erkeklerle tanıştırdı

Giriş Tarihi: 4.1.2013 09:37 Güncelleme Tarihi: 4.1.2013 09:47

Manken Sevcan Zabit’ten; eski görümcesi Neşe Erberk’e şok suçlamalar: Eşim beni aldatınca Neşe ‘Sen de hayatını yaşa!’ diyerek beni başka erkeklerle tanıştırdı.

Neşe Erberk'in abisi Cengiz Erberk'ten boşanan Sevcan Zabit: Eşimden şiddet gördüm. Beni mankenlerle aldattı. Neşe de beni başka erkeklerle tanıştırdı...

Best Model yarışmasıyla üne kavuşan Sevcan Zabit, genç bir modelken Neşe Erberk'in abisi Cengiz Erberk'le evlenmiş ve podyumlara veda etmişti. 'Kabus' olarak nitelendirdiği evliliğini geçtiğimiz aylarda bitiren Zabit, yaşadıklarını Quality of Magazine'den Yeşim Günal'a anlattı:

1994'te Best Model'e girdim ve 'Best Fotomodel' seçildim. Daha sonra, Erberk Ajans'a başladım. Cengiz, ajansın ortağıydı ve sürekli peşimdeydi. Benim ilk erkek arkadaşım oldu. 1997'de maalesef evlendik!

ÇOCUĞU TUVALETE KAPATTI

Neşe, Amerika'da doğum yapınca Cengiz beni onun yanına yolladı. Bu süreçte iyice koptuk. Ben Amerika'dayken, Cengiz ajanstaki mankenlerle çapkınlığa başlamış bile!

Sekreterinden tutun da, birçok farklı kişiyle birlikte olduğuna dair şeyler duydum. Başkalarından çocukları olduğu bile geldi kulağıma.

Zaman zaman şiddet gördüm. İkinci kızıma hamileyken sert bir şekilde itti beni. Kızımın doğuştan bir bacağı kısa ve öğrenme güçlüğü var. Doktor, bu olayın etkisi olabileceğini söyledi.

Sert, despot, asabi bir babaydı. 1 yaşındaki çocuğu, tuvalete kapatıyordu.

Neşe bana, "O kendi hayatını yaşıyorsa, sen de yaşa" deyip beni sevgili olmam için başka erkeklerle tanıştırdı. "Yapamam" deyince, "Başkalarıyla deneriz" diyordu.

ÖZ YEĞENİNİ OKULDAN ATTI

Kızım, halasının anaokuluna gidiyordu. Boşanma davasını açtıktan sonra kızımın okuldan atıldığıyla ilgili bir mesaj geldi. Neşe, öz yeğenini okuldan attı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Neşe beni başka erkeklerle tanıştırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz