Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2012'nin kırık kalpleri

Giriş Tarihi: 5.1.2013

Geçen yıl, ünlü çiftler için çok parlak geçmedi... Uyumlarıyla dikkat çeken birçok çift yollarını ayırdı. En son ayrılan çift ise Bradley Cooper ve Zoe Saldana oldu!

BRADLEY COOPER & ZOE SALDANA
Zoe Saldana ve Bradley Cooper, Hollywood'un en beğenilen çiftleri arasında gösteriliyordu. 2013'te evlenmesi beklenen çift, 2012'nin son günlerinde sessizce ayrılık kararı aldı. Ayrılık haberleri de yeni yılın ilk günlerinde gazetelere yansıdı.

JOHNNY DEPP & VANESSA PARADIS
14 yıldır birlikte yaşayan Vanessa Paradis ve Johhny Depp, Haziran ayında yollarını ayırdı. Çiftin ayrılığına, Depp'in Amber Heard ile ilişki yaşamaya başlamasının neden olduğu söyleniyor.

MICHAEL PHELPS & MEGAN ROSSEE
Olimpiyat madalyalı yüzücü Michael Phelps ve manken Megan Rossee de 2012'nin son günlerinde ayrılık kararı aldı. Ağustos ayından beri birlikte olan çift, ayrılık kararlarına neden olarak, ilişkilerinin bir yere gitmemesini gösterdi.

KATIE HOLMES & TOM CRUISE
2012'nin en hızlı ayrılığı Katie Holmes ve Tom Cruise çiftininkiydi. 29 Haziran'da boşanma davası açan Holmes ve yakışıklı aktör, 9 Temmuz'da resmen boşandı. Çift, ayrılık nedenleri hakkında bir açıklama yapmadı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2012'nin kırık kalpleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz