Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçük 'Ağa' geliyor

Giriş Tarihi: 21.1.2013

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun patronu , 59 yaşında beşinci kez baba olmaya hazırlanıyor! Evet, yanlış okumadınız; 2005 yılına girdiğimiz gece tanışıp aşk yaşamaya başladığı, ilişkileri birkaç kez sekteye uğrasa da sonunda hep barış çubuklarını tüttürmeyi başardığı hayat arkadaşı .

Önceki hafta, Ertüre'nin kilolu hali dikkat çekmiş; eskiden mankenlere taş çıkartan bir fiziğe sahip olduğu için kısa sürede kilo alması "Hamile mi?" sorusunu gündeme getirmişti. Ancak Ertüre, "Kıyafetim yüzünden kilolu görünmüş olabilirim" diyerek hamilelik dedikodularını yalanlamıştı. Doğrusunu yine benden öğrenin; evet, Petek Hanım hamile, hem de üç aylık!

NAZARDAN KORKUP SAKLAMAK İSTEMİŞ
2.1 milyar dolarlık serveti ile Türkiye'de 10'uncu, dünyada 601'inci en zengin işadamı olan Ali Ağaoğlu'nun beşinci çocuğunun cinsiyeti de belli; Ağa'ya bir erkek daha geliyor...

ALİ AĞAOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Altı ay sonra beşinci kez baba olmanın mutluğunu yaşayacak olan Ali Bey, dördüncü oğlunu kucağına alacak. Bu arada anne olacağı için mutluluktan havalara uçan Petek Hanım, nazara çok inandığı için kritik dönem geçene kadar hamileliğini saklamak istemiş. Öğrendiğime göre; Petek Hanım'ın da, karnındaki bebeğinin de sağlık durumu çok iyiymiş. Umarım ikisi de sağlıkla kurtulur.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük 'Ağa' geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz