Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahan açtı ağzını yumdu gözünü

Giriş Tarihi: 24.1.2013 11:32

'a, bir hayranı, 'Ankara'da inize gittim ve ikinci yarıdan itibaren bize 20 dakika 'ın filmini izlettirdiler' ihbarı yaptı. Hemen yetkiliyi arayan Şahan, açtı ağzını yumdu gözünü.

Yeni i ''le ilgili sosyal paylaşım sitesi twitter'da da nabız tutan 'a; kötü haber geldi... ; yine ezeli rakibinin karşısına çıkmıştı! Ankaralı bir hayranı ünlü komedyene; başına gelen olayı şöyle anlattı: "Gordion Alışveriş Merkezi'nin içerisinde bulunan sinema salonunda filminizi akşam 20.20 seansında izlemek istedim. Aradan sonra yanlışlıkla Cem Yılmaz'ın filmini koymuşlar. Filmi bize 20 dakika izlettirdiler; sonra düzelttiler. Sana inat yapıyorlar!"

ŞİKAYETLERİ BEKLİYOR

Aldığı bu haber karşısında haklı olarak küplere binen Şahan, hiç vakit kaybetmeden telefona sarıldı. Sinemanın yetkilisiyle görüşüp sıkıntısını sert bir şekilde dile getiren Şahan Gökbakar, olayın bir daha yaşanmayacağından emin olduktan sonra telefonu kapadı. Bu arada ünlü komedyen; 'Celal ile Ceren'i izleyen herkesten sinema salonlarıyla ilgili gelen tüm şikayetlerle ilgileneceğini söyledi.

ÇOCUKLAR GİBİ SEVİNDİ

"Celal ile Ceren"in gişedeki başarısı karşısında çok sevinen Şahan Gökbakar, Twitter'da bir de video paylaştı. Videoda çocuk taklidi yapan ünlü komedyen, "Sinemadan çok güzel haberler geliyor. Rekor kırıyoruz. Çok sevindim" diyor.

GEZGİN KEMAL

Cem Yılmaz, dün eşi Ahu Yağtu ve oğluyla Roma'ya uçtu. Kemal'i pusette taşırken yüzünde güller açan Yılmaz; "Filmimin gişesinden çok memnunum" dedi. Bu arada henüz 6 aylık olan Kemal, yılbaşında Paris'i şimdi ise Roma'yı görmüş oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahan açtı ağzını yumdu gözünü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz