Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ın için istediği rakam dudak uçuklattı

Giriş Tarihi: 25.1.2013 09:04 Güncelleme Tarihi: 25.1.2013 09:12

ve 'la çekilen filminin devamı için a teklif götürüldü. Kobal'ın istediği 750 bin lira dudak uçuklattı.

Yıldız futbolcu ile geçtiğimiz ay nişanlanan Sinem Kobal, yüksekten uçmaya başladı. İddiaya göre; Kobal, filmi için talep ettiği ücrete 5 kat zam yaptı. Daha önce rol aldığı reklam filmlerinden 250 bin lira alan a Defacto firması teklif götürdü.

PAZARLIK YAPILIYOR

Firma yetkilileri daha önce ve Arda Turan ile çekilen reklamların devamını Kobal ile getirmek istedi. İddiaya göre güzel oyuncu, nişanlısıyla aynı reklam filminde oynamak için 750 bin lira talep etti. Duydukları rakam karşısında çok şaşıran firma yetkilileri fiyatta anlaşmak için Sinem Kobal'la pazarlıklara başladı. Bu arada dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton'un Turan'la Defacto reklamında kamera karşısına geçmek için 3 milyon lira aldığı biliniyor.

TEKLİF YAĞIYOR

Geçtiğimiz ay nişanlanan Sinem Kobal ve Arda Turan çiftine; inşaat ve giyim firmalarından sürekli reklam teklifi gittiği söyleniyor.

REKLAM 6 MİLYONA MAL OLDU

Defacto'nun; Paris ile Arda'yı yan yana getirmek için 6 milyon lira ödediği söylenmişti. Turan, 1 milyon lira alırken Hilton'a ise 3 milyon lira ödendi. Geri kalan 2 milyon lira da yönetmen Sinan Çetin ve ekip için harcandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinem Kobal'ın reklam için istediği rakam dudak uçuklattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz