Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadın dediğin yuvarlak hatlı olur!

Giriş Tarihi: 27.1.2013

Moda dünyasının ardından Hollywood da '0 beden' modasını bir yana bırakıyor. Son dönemde birçok ünlü isim, eskisine göre daha yuvarlak hatlı. Yıldızlar yeni hallerinden de çok memnun olduklarını söylüyor

CHRISTINA AGUILERA
Bir zamanlar anoreksiyanın pençesinde olan Christina Aguilera, şu sıralar yuvarlak hatlı haliyle konuşuluyor. Güzel şarkıcı, "Sonunda kalçama kavuştuğum için çok mutluyum! Vücudumdan çok memnunum" diyor.

MILA KUNIS
Tüm dünyanın dikkatini 'Black Swan-Siyah Kuğu' filmiyle üzerine çeken Mila Kunis, iki yıl önce çok zayıftı. Şu sıralar kilo alan Kunis, yuvarlak hatlı halini daha çok beğendiğini söyleyip "Tanrım, sadece kemikten ve deriden ibarettim! Bence çok kötü bir görüntüydü. Bence bir kadına bu kadar düz bir vücut hiç yakışmıyor" diye konuştu.

RIHANNA
Müzik dünyasının en seksi kadınlarından Rihanna, son birkaç aydır her zamankinden daha yuvarlak hatlı olmasıyla dikkat çekiyor. Güzel şarkıcı, "Kendimi biraz daha yuvarlak hatlıyken daha çok beğeniyorum" diyor.

EVA LONGORIA
Hollywood'un seksi kadınları arasında yer alan Eva Longoria da son birkaç yıla göre daha yuvarlak hatlı bir vücuda sahip. Güzel oyuncu bu konuda, "Kadın dediğin yuvarlak hatlı olur! Boşanmam sonrası çok kilo verdim ve bence bugüne kadarki en çirkin halimdi" diyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın dediğin yuvarlak hatlı olur!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz