Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyetikler Ebru Gündeş'le eğlendi

Giriş Tarihi: 28.1.2013

Günay'da sahneye çıkan Ebru Gündeş'i dinleyenler arasında cemiyet hayatının ünlü isimleri; Derin Mermerci, Tansa Ekşioğlu, Siren Ertan Çarmıklı ile ünlü oyuncu Demet Akbağ da vardı

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş; önceki gece Günay Restaurant'da dördüncü kez sahneye çıktı. Dört haftadır art arda dinleyicileri ile Günay'da buluşan Gündeş; hınça hınç dolu olan mekanda, üç saat sahnede kaldı ve tam 62 şarkı seslendirdi. Yoğun ilgi nedeniyle programı uzatılan ve üç cumartesi daha arka arkaya Günay'da sahnede olmaya hazırlanan Gündeş, "Günay'ın sahiplerinden Bayram Bey, programı Ağustos'a kadar uzatmak istiyor. İlgiden çok memnunuz ancak başka işlerimiz de var" diyor. Her konserinde farklı kostümlerle ve farklı bir repertuvar ile sahneye çıkan sanatçı, bu kez Zuhair Murad imzalı yeşil ve siyah elbiseleri ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Ünlü şarkıcıyı dinleyenler arasında; Demet Akbağ, Tansa- Can Ekşioğlu, Derin Mermerci, Emir Sarıgül, Siren Ertan-Gökhan Çarmıklı, Serdar Bilgili, Numan Ceyhan, Onur Şan gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri de vardı.

HALAY ÇEKTİLER

Ebru Gündeş konuklarını romantik şarkılarıyla hüzünlendirdi, hareketli şarkılarıyla da bol bol oynattı. Tansa Ekşioğlu ile ablası Derin Mermerci coşkuya dayanamayıp halay çekti.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyetikler Ebru Gündeş'le eğlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz