Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beren Saat'i özel hayatı bitirdi

Giriş Tarihi: 30.1.2013 11:34 Güncelleme Tarihi: 30.1.2013 17:53

Ay Yapım’ın Beren Saat’le çalışmama nedeni ortaya çıktı.

Oyuncunun özel hayatından rahatsız olan şirketin, oyuncuyu işten çıkardığı ve yoluna Tuba Büyüküstün'le devam ettiği belirtildi. Son beş yıldır Ay Yapım imzalı dizilerle zirveye oturan Beren Saat, yapım şirketinden kovuldu. "20 Dakika" dizisinde oynaması beklenirken, İntikam'la seyirci karşısına çıkan oyuncunun, özel hayatının ön planda olması nedeniyle yapım şirketinin patronu Kerem Çatay tarafından işten çıkarıldığı belirtildi.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

KENAN BÜYÜK ETKEN

Bugün'den Batuhan Özkardeşler'in haberine göre; Ay Yapım'la yollarını ayıran Saat, In D House şirketiyle anlaşarak yoluna devametme kararı aldı. Saat'in evleneceklerine dair haberleri çıkan Kenan Doğulu yüzünden gece hayatına yönelmesi Ay Yapım'ı rahatsız etti.

Ayrıca şirketin, Doğulu'nun sürekli sete geldiği için diğer oyuncu ve set ekibinin konsantrasyonunun bozulmasına neden olduğu için de oldukça sinirlendiği öğrenildi. Bu sebeple Ay Yapım, Saat'le yollarını ayırarak, Onur Saylak ile dünya evine giren ikiz bebek annesi Tuba Büyüküstün ile yollarına devam etme kararı aldığı ortaya çıktı.

AY YAPIM'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Değerli basın mensuplarının dikkatine;
Çeşitli mecralarda çıkan asılsız haberler üzerine bu açıklamayı yapmak gereği duyduk. Ay Yapım ailesi olarak Beren Saat ile, 4 yılı aşan bir sürede karşılıklı hiç sorunsuz çalıştık ve büyük başarılara imza attık. Bu süreçte veya sonrasında oyuncumuzla, bahsedildiği gibi "işi veya özel hayatıyla" ilgili hiçbir sorun yaşanmamıştır. Yaşanması mümkün değildir. İş hayatı dışında da dostluklarımız sürmektedir. Çıkan haberler tamamen asılsızdır. Beren Saat, Türkiye'nin değerli, çok başarılı ve disiplinli bir oyuncusudur. Ay Yapım olarak da kendisiyle çalışmaktan sadece mutlu oluruz.
Bilgilerinize...

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beren Saat'i özel hayatı bitirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz