Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bana bir çocuk yeter!

Giriş Tarihi: 1.2.2013

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ; 3.5 yaşındaki kızı Su'ya kardeş düşünmediğini söyledi: Bana bir çocuk yeter. Su kardeş istiyor ama ben tek çocukta karar kıldım. İkinciyi doğurmaya cesaretim yok. Bu konuda kendime pek güvenmiyorum

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ; önceki gün kızı Su ile birlikte Trump Towers'taki bir gösteriye katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Altuğ; 3.5 yaşındaki kızı Su'nun kardeş istediğini söyledi. Ünlü oyuncu; "Su, çok çabuk büyüdü; sanki dün doğmuş gibi. Tabir-i caizse zaman su gibi geçti. Kızımla geçen her anı içime sindirdim" dedi.

MAKYAJ YAPIP PALYAÇOYA DÖNÜYOR
Altuğ, Su'nun çok hareketli bir çocuk olduğunu anlattı: "Su bana çok bağlı. Çok hareketli ama yaramaz değil. Her sabah 07.00'de kalkıp beni uyandırıyor. Evdeki çalar saat gibi! Kendisine ait makyaj malzemeleri var. Bazen 'Anne ben makyaj yaptım' diyerek palyaço gibi yanıma geliyor." Ünlü oyuncu; "Su'ya kardeş düşünüyor musunuz?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bana bir çocuk yetiyor. İkincisine enerjim yetmez diye korkuyorum. Çocuk doğurmak işin en kolay kısmı; asıl önemli olan sonrası. Su, kardeş istiyor ama ben bir çocukta karar kıldım. İkinciyi doğurmaya cesaretim yok." Verdiği kilolarla da dikkat çeken ünlü oyuncu, yemek listesini her hafta değiştirdiğini söyledi: "Spor yaptığım için her hafta diyet listem değişiyor. Zayıflamak için en basit yöntem; normalde yediğinizin yarısını yemektir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bana bir çocuk yeter!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz