Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni Kardashıan yetişiyor

Giriş Tarihi: 13.3.2013

Kris Jenner; Kim Kardashian'ın ardından en küçük kızı Kylie'ye el attı. Jenner'ın hedefi; onu da dünya çapında bir şöhret haline getirmek

VÜCUDUNA GÜVENİYOR
Kim Kardashian gibi yuvarlak hatlara sahip olan Kylie Jenner, ablası gibi vücudunu cömertçe sergilemekten rahatsızlık duymuyor.

SEKSİ KIYAFETLER VAZGEÇİLMEZİ
Kim Kardashian sahip olduğu şöhreti, seksi imajına borçlu. Bu nedenle Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner en küçük kızı Kylie Jenner'ı da seksi bir TV fenomeni haline getirme çalışmalarına başladı. Kylie Jenner da bu işte çok başarılı.

PODYUM GÜZELİ
Kim Kardashian da şöhret basamaklarını ilk tırmanmaya başladığı yıllarda bazı defilelerde boy göstermişti. Kylie Jenner da aynı ablası gibi bazı markalar için podyuma çıkmaya başladı.

ABLASI GİBİ TASARIMCI
Kardashian, şöhretini tasarım yaparak paraya çevirme konusunda çok başarılı. Kylie Jenner de ablası gibi tasarım yaparak para kazanıyor. Sears markası için özel bir koleksiyon hazırlayan Jenner'ın takı tasarımları da var.

İDİALI POZLAR
Kim Kardashian'ın seksi ve iddialı pozlarını birebir taklit eden Kylie Jenner, özellikle 20'li yaşlardaki erkeklerin en beğendiği kadınlar arasında gösteriliyor. Jenner, çektirdiği seksi pozlarını da internet üzerinden yayınlıyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Kardashıan yetişiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz