Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Caner oldu

Giriş Tarihi: 21.3.2013 17:43 Güncelleme Tarihi: 21.3.2013 17:45

Bir dönem ‘Benimle Evlenir Misin?’ sıyla ünlenen , oldu. Caner, ‘Medyatik olduğum için kimse bana iş vermiyor. Ne yapalım, biz de bu işi yapıyoruz’ dedi.

Dokuz yıl önce katıldığı "Benimle Evlenir misin?" sıyla tanınan ve bir dönemin medyatik isimlerinin başında gelen , lik yapmaya başladı. Son olarak bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Caner'in televizyonculukta işler istediği gibi gitmeyince kendisine yeni bir yol çizdiği ortaya çıktı.

Milliyet'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre; Caner, Ataşehir'de bir oto sanayi sitesinin yanında küçük bir köfteci dükkanı açtı. Sunuculuk işini sponsor anlaşmazlığı nedeniyle bıraktığını açıklayan Caner, bir ay önce açtığını söylediği köftecide aynı zamanda tezgahın başına geçerek gelen siparişlerle de bizzat kendisi ilgileniyor. Caner, neden köfteciliğe başladığını "Medyatik olduğum için kimse bana iş vermiyor. Ne yapalım biz de bu işi yapıyoruz. Ekmek paramızı kazanıyoruz" sözleriyle açıkladı. Bundan sonra televizyonda yer alıp almayacağı sorusuna ise Caner, "Saçma sapan dizi teklifleri geliyor. Son olarak jigolo rolünde oynamamı istediler. Böyle şeyler bana ters geldi ve o yüzden o teklifleri kabul etmedim. Ben böyle de mutluyum" şeklinde konuştu.

KAFASINDA BARDAK KIRMIŞTI

Caner Toygar, 2004'te katıldığı "Benimle Evlenir Misin?" programında partneri Tülin ile yaşadığı ilişkiyle ünlenmişti. Caner, aynı yıllarda katıldığı canlı yayınlanan bir programda kafasında bardak kırarak akıllara kazınmıştı. Caner albüm dahi çıkarmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Caner köfteci oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz