Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın magazin bombaları

Giriş Tarihi: 22.3.2013 17:36 Güncelleme Tarihi: 23.3.2013 15:47

Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.com.tr’ye değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar...

FULYA UGAN \ Sabah.com.tr

AĞIR LAFLAR ETTİĞİ ESKİ AŞKINA NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Magazin dünyasındaki yap-boz aşklara bir yenisi eklendi. Yaklaşık 2 yıllık ilişkilerinde defalarca ayrılıp barışan Ceyda Ateş ile Can Yurtsevdi barıştı. Oysa ayrılık sonrası birbirlerine demediklerini bırakmamışlardı. Can Yurtsevdi, Ateş'in ısrarlarına rağmen barışmayı asla düşünmediğini söylemişti. Uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alındıktan sonra işleri bozulan Yurtsevdi, imajını düzeltmek için mi Ateş'le barıştı?

Can Yurtsevdi imajını düzeltmek için değil, kimsesiz kaldığından dolayı bunalıma girdiği için eskiye dönüş yaptı. Ayrılmak isteyen Ceyda değildi. Şimdi asıl önemli olan Ceyda nasıl oldu da Can'ın o ağır laflarından sonra barışmayı kabul etti! Ayrılığın ardından Ceyda Ateş'in kalkıştığı iddia edilmiş, Can Bey de bunu doğrulamıştı ve hatta "Ceyda peşimi bırakmayınca savcılığa şikayet etmeyi bile düşündüm ama vazgeçtim. Bir arkadaşı bana 'Ceyda intihar etti, şu an hastanede' diye mesaj atınca da 'Geçmiş olsun' diye cevap yazdım ama hastaneye gitmedim. Onunla bir araya gelmemiz artık mümkün değil" demişti. Demek ki Ceyda halen unutamamış. Can'ın da etrafında kimse kalmadı. İşleri, aşk hayatı, arkadaşlıkları, dostlukları bozuldu. Ne varsa eskide var diye düşündü ve eski aşkıyla barıştı diye düşünüyorum.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın magazin bombaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz