X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çay içmeye gitti Bilal oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çay içmeye gitti oldu

  • Giriş Tarihi: 11.4.2013 15:27 Güncelleme Tarihi: 11.4.2013 16:36

'da Show'a konuk olan ""nın 'i 'den samimi açıklamalar...

Yeni albümü "Bilmem Anlatabildi mi" ile 'da Show'a misafir olan yakışıklı sanatçı , müzik ve oyunculuk dışındaki en önemli uğraşı fotoğraftan bahsetti. Yayın esnasında kendi fotoğraf makinesi ile Hopdedik Ayhan'ın da fotoğraflarını çeken Kutsi bu hobisini şöyle anlattı:

"Zaten geçmişten gelen bir fotoğraf merakım vardı. Fotoğraf çekmekten, anı yakalamaktan o kadar keyif alıyorum ki neredeyse günün 24 saati fotoğraf makinem yanımda. Fotoğraf benim dinlendiğim alanlardan bir tanesi. Dizi çekiminde bile sahnem yoksa mutlaka arkadaşlarımı fotoğraflıyorum. Açıkçası çektiğim bazı kareleri ve çizdiğim bazı resimleri bir sosyal sorumluluk projesinde kullanmak istiyorum. Örneğin "Kimsesiz Çocuklar" yararına bir sergi açmak dileğim. Bunu yapabilirsem dünyanın en mutlu adamı ben olacağım."

HUZUR SOKAĞI'NDA KISMETE BİLAL OLDUM

Hopdedik Ayhan'ın sorduğu "nda karakteri ile çok sevildin. Bu rol seni nasıl buldu" sorusuna yakışıklı sanatçı şu cevabı verdi:

"Huzur Sokağı'nın yönetmenliğini Şenol Sönmez yapıyor. Ben bir vakit ona çay içmeye gittim. Ne haber abi nasılsın falan derken o 'Ne yapalım valla bizde Huzur Sokağı'na hazırlanıyoruz' dedi. Ben de ona 'Hayırlı olsun ben de albüme yoğunlaştım' dedim. O da 'Dizi güzel olacak ama Bilal diye bir karakter var onu bulamadık' deyince karakteri bana anlatmaya başladı. Ben de 'Ne güzel karakter inşallah uygun oyuncuyu bulursun' dedim. Yani o an Huzur Sokağı'ndan ne bana teklif var ne de benim aklımda yeni bir dizi. Oradakiler 'Bu Bilal karakteri tam Kutsi'ye göre bir rol' deyince Şenol Sönmez 'Yok yahu zaten adamın albüm çalışması var' dedi. Sonra ben 'Kim bu Bilal bir bakayım senaryodan' deyince olay gelişti. Okudukça sahneler gözümde canlandı. Sayın yönetmenimle göz göze geldik. Ve o gün Kutsi olarak çay içemeye gittiğim mekandan Huzur Sokağı'nın Bilal'i olarak ayrıldım."