Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kendi zevkimizi de işimize katıyoruz

Giriş Tarihi: 11.4.2013
'Sırmaison' markasına ortak olan Şirin Yalçın, yeni işini Şamdan Plus dergisinden Öykü Yazıcıoğlu'na anlattı:
Sırmaison'un eski adı Sırma'ydı. 1997'de evlilik listemin bir bölümünü buradan tamamladım. Yıllar içinde de gerek yenilediğim sofra aksesuvarlarımı, gerekse hediyelik objelerimi buradan severek aldım.
Mağazamızın adı ile birlikte birçok yenilik yapmayı hedefliyoruz. Rosella Karabacak, Nurhan Karabacak ve ben; Lalique başta olmak üzere 10 yeni yabancı markayı bünyemize kattık. Bunun yanı sıra Masa Terzisi adlı marka bizim için masa örtüleri üretiyor.
İşimize kendi zevkimizi de katıyoruz. Hem lüks denilince ilk akla gelen en iyi markalar, hem de tasarım objesi diyebileceğimiz modern zamanlı ürünlerimiz mevcut. Dolayısıyla müşteri profilimiz çok geniş.
Çocukların bebeklik döneminde tüm günümü onlarla birlikte geçiriyordum. Onlar büyüdükçe ve daha çok zamanım oldukça da gönüllü öğretmenlik yaptım ve bazı vakıf çalışmalarında yer almaya başladım. Aralık Derneği bana tecrübe kazandırdı. Bu dönemde hem manevi tatmin içindeyim, hem de kendimi geliştirdim. Kendimi daha iyi tanımam daha iyi planlar yapmamı sağladı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Kendi zevkimizi de işimize katıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz