Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Reklam veren projeden memnun sıkıntı yok

Giriş Tarihi: 14.4.2013

'Memleketim' isimli parçayı söyleme tarzıyla eleştirilen Ferhat Göçer: Sonuçta bu bir projeydi. Reklam verenin istediği gibi okudum; sıkıntı yok

Ünlü yorumcu Ferhat Göçer, a Haber'de Şirin Sever'in hazırlayıp sunduğu 'Jurnal' programına konuk oldu. Bir reklam filmi için 'Memleketim' şarkısını seslendiren ve bu yüzden eleştiri oklarına hedef olan Göçer, yeni projeleri ve şarkıyla ilgili konuştu:
Reklam teklifi geldiğinde çok mutlu oldum. Stüdyoya gittiğimde biri demo okumuştu; benden de o okumanın aynısını yapmamı istediler. Tek okuma yaptım; aynı şarkıyı tekrar okumak gibi bir durum olmadı.

GENETİĞİYLE OYNANMIŞ!
Şarkının genetiği ile oynanmış ama sonuçta ben bunu kendi albümümde okumuyorum. Reklam verenin arzusu doğrultusunda okuyorum. Anlaşma yapılırken talebi yerine getirmeniz bekleniyor.
Sonuçta bu bir projeydi. Reklam veren bu projeden memnun; o yüzden bir sıkıntı ya da problem yok!
Bir sürü albüm ve televizyon programı yaptım ama bir reklam filminde şarkı seslendirince acayip bir şey oldu. Televizyonda en çok izlenen şeyin reklam olduğunu gördüm.
70 milyona hitap ettiğiniz zaman herkes tarafından sevilme gibi bir durum söz konusu olamaz. Eleştirileri dikkate alıyor ve saygıyla karşılıyorum.

EYLÜL ADAMIYIM!
İlk defa yaz öncesi bir single çıkardım. Aslında ben albümümü Eylül ayında yayınlarım çünkü Eylül adamıyım. Yeni albüm için şarkılar toplarken, Altan Çetin'in 'Yarabbim' şarkısını duydum. Beğenince single olarak baharda çıkarmaya karar verdim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Reklam veren projeden memnun sıkıntı yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz