Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giriş Tarihi: 23.4.2013 15:56 Güncelleme Tarihi: 23.4.2013 16:00

Türkiye Müzik Ödülleri gecesinin ardından büyük bir ya tutuşan ile - çifti bu kez da birbirine girdi.

Bugün aynı saatte canlı olarak yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu , Aramızda Kalsın programının konuğu ise - çiftiydi.

DEMET İLE ÇAĞLA ARASINDAKİ KALİTE FARKINI GÖRDÜM

Alişan'ın ödül gecesinin ardından yaşananları anlatırken "Okan'ın bir derdi varsa karşıma çıksın. Ben sadece Demet'e Okan hakkında duyduklarımı söyledim. Okan karşısındaki adama bakıp konuşsun. Şerefime laf söyleyecek adam daha dünyaya gelmedi. 10 otobüs adamla gelecek ailem var. Ben sadece Okan hakkında bildiklerimi söyledim. Bir daha Demet'le karşı karşıya gelmeyiz. Yan yana gelirsek yüzüme tükürsünler. Bu tartışma sonucunda Demet Akalın ile Çağla Şıkel'in arasındaki kalite farkını gördüm" dedi.

O sırada diğer Aramızda Kalsın'ın da olan Demet Akalın ve Okan Kurt, sosyal medya aracılığıyla Alişan'ın bu sözlerini öğrenince çok sinirlendi.

ALİŞAN DEMET İLE EVLENMEMİ İSTEMEDİ

Okan Kurt, "Demet'i ilk gördüğümde evlenmeyi kafama koymuştum. Demet'in arkadaşıydı (Alişan) gidip geliyordu. Alişan Demet'le evlenmemi hiç istemedi. Lafın kimden geldiğine bakarım. Bir Türk erkeğinin namusuyla konuşurken dikkat edeceksin. Benim namusuma laf edilirse orda her şey biter. Benim namusuma eşimin namusuna iş girerse her şey olur. Ya kendi yaptırımlarımı uygularım ya çekilirim kenara seyrederim. Küçük çocuklar o taraftan da tweet attılar. Ofisim Hadımköy'de tek başına gelsin. Ben işadamıyım ben de mi 16 kişiyle karşısına çıkayım. Salı günü Florya'ya çağırdım niye gelmedi?" dedi.

BEN KONUŞACAK OLURSAM...

Demet Akalın ise konu hakkında, "Benim artık umurumda değil. Alişan artık hayatımdan çıksın. Bu konu konuşulsun istemiyorum artık. O adam niye doğum günümün önüne geçsin. Konuşturmasın beni. Ben konuşacak olursam çok kötü olur" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alişan ile Demet Akalın-Okan Kurt çifti canlı yayında kavga etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz