Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Justin Bieber dünkü çocuk!

Giriş Tarihi: 3.5.2013

Serdar Ortaç, dün İstanbul'da konser veren Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'a çattı: Dünkü çocuk, her yeri sallıyor. Elalemin şarkıcısını, başımızın üstüne koyuyoruz

Son günlerde motosiklete merak saran ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki akşam Etiler Big Chef's'te görüntülendi. İstanbul'da Türk dinleyicisiyle buluşan pop yıldızı Justin Bieber'la ilgili görüşleri sorulan Ortaç, şöyle konuştu:

"ÇOK ÖZENTİ BİR MİLLETİZ"
"Dünkü çocuk her yeri sallıyor. Biz adam olmayız; bizim sanatçılarımız tu kaka, elalemin şarkıcısı başımızın üstünde... Biz dünyanın en özenti milletiyiz. Nişanlım Chloe de Justin'e hayran. İçimden 'Al, vur şu çocuğu yere' diyorum. Allah'tan konserine gitmedik."

"SİNAN'IN BİR BİLDİĞİ VARDIR"
Ortaç; Sinan Akçıl'ın verdiği son pozlarla Bieber'a benzetilmesiyle ilgili ise "Sinan yapıyorsa bir bildiği vardır. Bizim özentimiz bitmez; sanatçımız da özenir, halkımız da" yorumunu yaptı.

"50 MİLYONU KİM KAYBETMİŞ!"
"Kumarda 50 milyon dolar kaybettim" açıklamasıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı, espri yaptığını söyledi: "Sahnede 'Hepiniz kumarbazsınız' diye espri yaptım. 50 milyonu kim kaybetmiş de, ben bulayım! Eşek kafam! O paraları tutsaydım; 60 bin liralık vergi KDV'sini erteletmezdim."

"KESİN İKİ YUMRUK YİYECEĞİM" DEDİM!
Kiralık motosikletiyle görüntülenen Serdar Ortaç, geçen hafta kendi motoruyla kaza yaptığını anlattı: "Bir Mercedes'in üzerine uçtum. Adamı görmedim; ben hatalıyım. Adamın güzelim arabası gitti, çok üzüldüm. 'İki yumruk yiyeceğim kesin' derken kaskı bir çıkardım, adam şaşırdı kaldı. Kaskla beni kimse tanımıyor. Bazen trafikte arkadan çarpıyorlar, ben kaskı çıkarınca da 'Anaa!' diyorlar."

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Justin Bieber dünkü çocuk!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz