Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Bu haftam böyle geçti"

Giriş Tarihi: 5.5.2013
Bu haftaki konuğum; cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimlerinden, MG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Sema Güral Sürmeli... Evi Eskişehir'de, işi Kütahya'da, sosyal hayatı ise İstanbul'da olan Sema Hanım'ın, tahmin edeceğiniz gibi çok hareketli bir hayatı var. Günleri; Eskişehir, Kütahya ve İstanbul üçgeninde geçen Sema Hanım, bir hafta boyunca yaşadıklarını GÜNAYDIN için görüntüledi ve yazdı.

29 NİSAN PAZARTESİ
Rahmetli Sakıp Sabancı'yı ölümünün dokuzuncu yılında anmak için; Türkan (Sabancı) Hanım'ın, Adile Sultan'da verdiği davetteyim. Nur içinde yatsın; dünya iyisi bir insandı.

30 NİSAN SALI
Bugün Kütahya'ya yolculuk var; yola çıkmadan kuşlarımın yemlerini kontrol ettim.

13
Mayıs Pazartesi günü 'Porselen'den Hayatlar- Geçmişe Özlem' adlı bir sergi açacağız. Tüm ekip harıl harıl çalışıyoruz.

1 MAYIS ÇARŞAMBA
Bu sabah çiçeklerimle güne uyandım; onlar benim yaşam sevinçlerim.

13
Mayıs'taki sergimizin davetiyelerini tek tek ellerimle hazırlıyor, üzerlerine mühür basıyorum. Artık son aşamadayız.

2 MAYIS PERŞEMBE
Bugün, sevgili dostlarım Zafer Kozanoğlu ve Arzu Sabancı'nın da kurucuları arasında olduğu EPOS7 Derneği'nin 1'inci yıl kutlamasına katılmak için Eskişehir'den İstanbul'a yola çıkıyorum. Pera Palas'ta muhteşem bir davete katıldıktan sonra artık Eskişehir'deki evime doğru yolculuk vakti geldi. Yeğenim Ela, beni yolcu ediyor.

3 MAYIS CUMA
Bugün istikamet Ankara... Atılım Üniversitesi'nde liderlik konusunda konferansım var. Normalde konferanslara pantolon-etek ya da ceket-elbise kombini giyerim ama gençlere uyum sağlayayım diye, bugün jean ve deri ceket tercih ettim.

4 MAYIS CUMARTESİ
Hafta sonunu çocuklarımla Eskişehir'deki evimizde geçiriyoruz. Birazdan birlikte gerçekleştireceğimiz aktiviteler için dışarı çıkacağız.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bu haftam böyle geçti"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz