Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erkekliğe sığmaz

Giriş Tarihi: 22.5.2013

Oktay Kaynarca, kendisini "Beni yumrukladı" diye karakola şikayet eden eşi hakkında "Şimdi konuşmam yakışmaz, erkekliği de sığmaz" dedi

KARŞILIKLI DAVA
Oktay-Melek Kaynarca çifti boşanıyor! Eşi, "Oktay beni yumrukladı, şiddet uyguladı, hakaret etti" diyerek karakola gidince savcılık soruşturma açmış, ünlü oyuncu ise eşiyle boşanmak için başvuru yapmıştı. GÜNAYDIN, bir süredir ayrı yaşayan çiftten Oktay Kaynarca'ya ulaşıp meselenin iç yüzünü sordu.

"CANI SAĞOLSUN!"
Kaynarca, eşinin kendisiyle ilgili şiddet iddiaları karşısında şaşkınlık içinde olduğunu söyledi. Yaşadıkları kötü dönem nedeniyle şehir dışına çıktığını söyleyen ünlü oyuncu, "Böyle durumlarda konuşmak yakışmaz, erkekliğe de sığmaz. Sessiz kalacağım; beni suçlayan Melek'in de canı sağolsun" dedi.

HANÇER GÖNDERMESİ
Oktay Kaynarca, Twitter'a ise ayrılıkla ilgili şunları yazdı: "Değişir misin?" dedi adam, "Değişirim ama ben olmam" dedi kadın. Gülümsedi adam, öptü alnından; yürüyüp gittiler başka dünyalara. Bazen katiliniz baş ucunuzdadır ve zamanını bekler sakladığı hançeri saplamak için. Ama susarsın, sırtındaki hançere rağmen erkekler ağlamaz! Hançeri sokanın çekip çıkarması gerekir adam gibi ölmek için; adam gibi her şey, adam gibi..."


OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


ARKADAŞINA GÖNDER
Erkekliğe sığmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz