Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevgilisiyle yaşadıkları evi terk etti

Giriş Tarihi: 23.5.2013 11:23 Güncelleme Tarihi: 23.5.2013 17:38

Twilight'ın yıldızları ve yine ayrıldı. Bir kez daha aldatılma ihtimaliyle yıkılan Pattinson, eşyalarını toplayarak Stewart ile birlikte yaşadıkları evi terk etti!

Ünlü çiftin ilişkisini bitiren son nokta ise filmlere konu olacak türden. sevgilisi duştayken telefonuna bakınca olanlar oldu. Stewart'ın telefonunda evli yönetmen 'tan mesaj vardı. Mesajı gören Pattionson tekrar aldatıldığı düşünerek çılgına dönmüş ve derhal eşyalarını toplayarak evden ayrılmaya koyulmuş!

Çifte yakın kaynaklar Kristen'ın Pattinson'a çok yalvardığı ve masum olduğunu söylese de Pattinson'un çok sinirli olduğunu ve bir daha Stewart'a güvenemeyeceğini söylüyor. Pattinson tüm eşyalarını toplamış, hatta birlikte baktıkları köpeği de almış evden ayrılırken görüntülendi!

Geçen sene Kristen Stewart, Robert Pattinson'u evli yönetmen Rupert Sanders'la aldatmış ve bunun üstüne çift ayrılmıştı. Aldatma magazin gündemine bomba gibi düşünce Kristen Stewart, kameralar önünde üzgün olduğunu söyleyerek Pattinson'dan özür dilemişti. Çift aldatma olayını unutup tekrar ilişkilerini deneme karı almıştı fakat ikinci bir aldatılma ihtimaliyle ünlü çiftin ilişkisi tekrar sona erdi.

KRISTEN STEWART FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ARKADAŞINA GÖNDER
Sevgilisiyle yaşadıkları evi terk etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz