Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Herkes kalbindeki ekmeği yiyor bu hayatta

Giriş Tarihi: 1.6.2013
Türkiye'nin ilk psikolojikgerilim filmi 'Eksik Sayfalar'da hırslı genç kadın 'Ayşegül'ü oynayan Tuvana Türkay; Yeni Aktüel dergisinden Neslihan Perker'e konuştu:
'Eksik Sayfalar' filmi için, yapımcımız Sertuğ İlter menajerime ulaşmış. Senaryoyu okuduktan sonra biraz 'Testere' filmini hatırlattı bana... Bu film benim için çok önemli çünkü ilk sinema filmim. Türkiye'de yapılan ilk psikolojikgerilim filmi. Filmde, 'Ayşegül' karakterini oynadım.

PATA KÜTE OLMASIN

Futbolcu Sercan Yıldırım ile nişanlıyım. Düğün için Ağustos dedik. Tabii o dönemde de araya işlerin girmesini ve hazırlıkların pata küte koşturarak olmasını istemiyorum. İnsan bir kere evleniyor, o yüzden her şeyin dört dörtlük olmasını arzu ediyorum.
Aynı meslekten biriyle olmayı hiç düşünmedim. Çok oyuncu arkadaşım yok; kendi adıma oyuncuların sahip olduğu egoya sahip değilim. Onlarla pek de anlaşamadığımı fark ettim... Benim için iç huzur çok önemlidir; üzerinde kara bulutu olmayan insanları tercih ediyorum.
Hayatımda hep; efendi, pir-ü pak, temiz, ne zaman geriye baksam arkamda durabilecek bir insanın olmasını istedim. Sercan beni en başta, kalbinin güzelliği ile etkiledi. Çok dengedeyiz; hem o, hem ben alttan almayı biliyoruz. Herkes kalbindeki ekmeği yiyor bu hayatta... O yüzden ben de ona sımsıkı sarıldım.
ARKADAŞINA GÖNDER
Herkes kalbindeki ekmeği yiyor bu hayatta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz