Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kural yıkan Prenses

Giriş Tarihi: 1.6.2013

Prens William'ın eşi Catherine; bebeği henüz doğmadan, kendi kurallarını koymaya başladı. Kraliyet Ailesi'nin bebek üzerinde etkili olmasını istemeyen Catherine'in en büyük destekçisi ise ailesi

Soylu bir aileye mensup olmamasına rağmen sekiz yıllık bir ilişkinin ardından Prens William ile evlenen Catherine, kendi belirlediği yolda gitme konusunda ne kadar inatçı olduğunu dosta düşmana gösterdi. Yıllarca İngiliz basınının alay konusu olan ancak hakkındaki hiçbir eleştiriye cevap vermeyen Catherine, bebeği konusunda da kimsenin sözünü dinlemeyeceğe benziyor.

BEBEĞE ANNESİ BAKACAK
Catherine, bebeğini kraliyetin atayacağı bir grup bakıcıyla değil; annesiyle ve kız kardeşiyle beraber yetiştireceğini söylüyor. Doğumunu tüm kraliyet ailesinin dünyaya geldiği hastanede değil, ailesinin evine yakın olan Royal Berkshire Hospital'da yapacağını açıklayan Catherine; bebeği için annesiyle birlikte alışveriş yapıyor. Eşinin doğum sonrası yanında olmasını isteyen Catherine, Prens William'ın ordudaki görevinden ayrılmasını da sağladı. Kraliyet Ailesi'nin sarayda dinlenmesi yönündeki telkinlerini de kulak arkası eden Catherine, bunun yerine arka arkaya açılış ve organizasyonlara katılıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kural yıkan Prenses
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz