Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaz geldi defolar ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 4.6.2013

Daha seksi ve iddialı bir görünüm için estetik cerrahların kapılarını aşındıran ünlü isimler; plajlarda verdikleri pozlarla bu operasyonların ne kadar başarısız olduğunu da gözler önüne seriyor

COCO AUSTIN
Televizyon yıldızı Coco Austin, yuvarlak hatlarına daha da dikkat çekmek için küçük olan göğüslerini silikonla büyüttü. Ancak Austin'in silikonu abartması yüzünden her iki göğsü de birbirinden farklı görünüyor.

CHRISTINA AGUILERA
Bir zamanlar seksi vücut hatlarına sahip olan Christina Aguilera, o dönem silikon taktırarak daha da iddialı olmak istedi. Ancak ünlü şarkıcının kilo almasının ardından göğüs bölgesi tamamen deforme oldu.

LEANN RIMES
Şarkıcı LeAnn Rimes de yaptırdığı göğüsleri nedeniyle zor günler geçiriyor. Aşırı zayıfladığı için göğüs bölgesindeki dokular kaybolan Rimes'ın silikonları ve dokuda meydana gelen deformasyonlar ortaya çıktı.

HAYDEN PANETTIERE
Hayden Panettiere de küçük olan göğüslerini silikonla büyüten isimlerden... Ancak operasyonun başarısız olması ve iki göğüsteki doku yoğunluğu farklılıkları nedeniyle ortaya hoş olmayan bir görüntü çıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaz geldi defolar ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz