Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadında benim için en önemli olan şey zeka

Giriş Tarihi: 6.6.2013

Biscolata erkeği Carlos Martin beğendiği kadın tipini anlattı: Mimiklerini ve beden dilini iyi kullanan; zeki kadınlardan çok hoşlanıyorum

Son olarak atv'de yayınlanan 'Yağmurdan Kaçarken' adlı dizide rol olan Biscolata erkeği Carlos Martin, kariyeriyle ilgili Instyle dergisine samimi açıklamalar yaptı:
Kariyerime 13 yıl önce İspanya'da modellik yaparak başladım. Oyunculuk anlamında ilk profesyonel işim ise 'Yağmurdan Kaçarken' dizisi oldu. Her gün yeni deneyimler yaşıyorum.
Ben sessiz, sakin bir çocukluk geçirdim. Doğduğum evde büyüdüm, evimin karşı caddesindeki okula gidip geldim. Hafta sonları ise şehrin dışında, bahçeli bir evde, ailemle beraberdim. Küçükken tek hayalim seyahat etmekti. Modellik sayesinde bu hayalime ulaştığımı söyleyebilirim.
Hayatımın önemli bir kısmı seyahat etmekle geçti. Bu yüzden her zaman sadece ihtiyacım olan şeylerle yaşamayı öğrendim. Alışveriş yaparken almak zorunda olduğum şeyleri alırım.
Moda meraklısı biri değilim, kendimi rahat hissettiğim şeyleri giymeyi severim. Renkli çoraplardan vazgeçmem.
Bir kadında güzellik, fiziksel özelliklerle ilgili değildir. Ben jest, mimik ve vücut dilini iyi kullanmayı iyi bilen insanlardan hoşlanırım. Kadınlarda benim için önemli olan zekadır. Kinayeli mizah yapan kadınlar çok hoşuma gider çünkü ben de öyleyim.
Benim için aşk; iki insanın hayatı, iyisiyle kötüsüyle paylaşmasıdır. Aşk kavramımda, sevgiden öte saygı daha önce gelir. Şu an hayatımda biri var ama detay veremem. n 'Yağmurdan Kaçarken' eğlenceli bir işti. Seyirci çok güzel tepkiler veriyordu. Kısa sürede bitmesi beni üzdü.

UTANGAÇ BİR İNSANIM
Ben utangaç bir insanım. Özellikle yeni bir ortama girdiğimde insanlarla zor konuşurum. Aynı zamanda mükemmeliyetçiyim.
İstanbul ile umarım uzun süreli bir ilişkimiz olur. Bu şehirde trafik dışında her şeyi çok seviyorum. Yapmaktan en çok keyif aldığım şey ise Boğaz'da vakit geçirmek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadında benim için en önemli olan şey zeka
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz