Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Değişken bir ruh halim var

Giriş Tarihi: 19.6.2013

Zengin Kız Fakir Oğlan' dizisinin oyuncusu Ecem Özkaya Üstündağ: Ben değişken bir ruh haline sahibim; çılgın zamanlarımda bile temkinliyim

İki yıl önce meslektaşı Mustafa Üstündağ ile evlenen oyuncu Ecem Özkaya Üstündağ; TRT 1'de yayınlanan 'Zengin Kız Fakir Oğlan' dizisi ile ekrana geliyor. Üstündağ; Instyle dergisine hakkında bilinmeyen gerçekleri açıkladı:

EŞİM HER ZAMAN DESTEK OLDU

Zaman zaman fazla kontrollü davrandığımı biliyorum ve bunu hiç sevmiyorum. Onun dışında iyi bir insanım galiba. (Gülüyor) Çocukluğumdan bu yana mutluluk ve huzurla hatırladığım; hatırladıkça gülümsediğim çok anım var. Bunu sağlayan aileme ve bana her zaman destek olan eşime (Mustafa Üstündağ) teşekkür ediyorum.
Değişken bir ruh haline sahibim; çılgın olduğum zamanlarda bile temkinli davranabiliyorum ama bazen ise her şey spontane gelişiyor ve hiperaktifliğim tavan yapabiliyor. Sanırım biraz ayarsız olduğumu itiraf etmeliyim.

TEKST ARIYORUM

Şu sıralar gündemimin ilk sırasında TRT 1'de yayınlanan 'Zengin Kız Fakir Oğlan' dizisi var. Seyirci, hep bizi seyretsin; biz hep oynayalım istiyorum. Kısa bir zaman içerisinde tiyatro yapmak istiyorum ve tekst arıyorum.

FEMİNEN DETAYLARI SEVERİM
Modayı hiç takip etmem çünkü keyfime göre giyinmeyi severim. Bazen erkek Fatma gibi giyinirim ama artık yaşım gereği olsa gerek feminen detaylar, özellikle de dantelli her şey ilgimi çekiyor.

ZAMAN KAYBI

Alışverişten hiç hoşlanmam; bana zaman kaybı gibi geliyor ve bu sırada klostrofobim azıyor. Nadiren çıktığım alışveriş turlarımda, "İyi ki eşim var" derim. Çünkü Mustafa'nın gözüne ve zevkine çok güvenirim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Değişken bir ruh halim var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz